Witamy serdecznie!

Cieszymy się, że zajrzałeś na stronę Opolski S-❤️-S. Być może nie jest Ci obca empatia i chęć niesienia pomocy. To naturalny odruch wrażliwych ludzi. Dlatego właśnie na portalu lokalnym Opolska TV stworzyliśmy zakładkę "Opolski S-❤️-S". Miejsce to służy gromadzeniu informacji o osobach/rodzinach głównie z powiatu opolskiego, których los zmusił do wezwania o pomoc poprzez różne fundacje i stowarzyszenia.

Jako portal lokalny odnajdujemy i udostępniamy takie dobroczynne akcje, a także informujemy o wydarzeniach charytatywnych organizowanych w naszym regionie. Opolski S-O-S to także miejsce umożliwiające wsparcie dla tych, których znamy i ich los nie jest nam obojętny, a mieszkają poza naszym powiatem.

Zachęcamy do wspierania i przekazywania pomocy lokalnie, gdyż czasami mieszkając nawet blisko siebie nic nie wiemy o cierpieniu i potrzebach sąsiadów, bądź znajomych.
Liczymy też na osoby, które są blisko takich osób i wydarzeń, aby nadsyłały informacje, które powinniśmy opublikować w zakładce Opolski S-❤️-S. E-mail: [email protected]

Opolski S❤️S