Portal Opolska TV jest prowadzony dzięki wpłatom indywidualnym i sponsorom.

fot. Zachęcam do wsparcia obywatelskiego projektu Paweł Januszek vlog (Opolska TV)

 

Serdecznie dziękuję wszystkim wspierającym!
Lista Donatorów z ostatnich trzech miesięcy. Aktualizacja listy minimum raz dziennie.
Jeśli dokonali Państwo wpłaty, a nie ma jej na liście, prosimy o e-mail: [email protected]

Edyta
czerwiec

INDYWIDUALNE KONTO TEJ ZRZUTKI: 32 1750 1312 6884 4603 1054 2930

Wspaniała wiadomość dla tych wszystkich, którzy chcą wspierać projekt Opolska TV płatnościami cyklicznymi np. na comiesięczne wsparcie wybranego projektu. Jest taka możliwość w serwisie zrzutka.pl! Poniżej znajdziecie kilka istotnych informacji na ten temat. Decyzję o cyklicznym wspieraniu podjąć można w odpowiednio do tego wyznaczonych, wyodrębnionych polach dostępnych na ekranie widoku wpłat. Możliwość przekazywania wsparcia cyklicznego jest dostępna tylko dla wspierających zalogowanych na portalu zrzutka.pl – jest to związane z koniecznością umożliwienia im rezygnacji z przekazywania cyklicznego wsparcia, a taka rezygnacja możliwa jest w ustawieniach profilu użytkownika na zrzutka.pl.

Wsparcie Opolska TV poprzez wyświetlanie banerów lub klikanie w reklamy na portalu?
Czemu nie? 🙂 Od tego przecież są reklamy, aby się wyświetlały, a reklamodawcy mogli prezentować swoją ofertę. Jak to właściwie działa?
Czy kliknięcie w reklamę może wesprzeć autorów? Tak, ale nie są to wielkie sumy.
Jednak jak to się mówi, grosz do grosza… Zatem, każdy kto odwiedzi taką, bądź podobna stronę internetową, ma możliwość wspierać funkcjonowanie stron i portali internetowych. Prowadzenie portalu jest bardzo pracochłonnym zajęciem, a do tego generuje sporo kosztów.
Portal Opolska TV jest projektem obywatelskim, 99% treści jakie pojawiają się na portalu, czyli artykuły, filmy youtube itp. mają za zadanie promować nasz region, wydarzenia i pozytywnych ludzi i mieszkańców m.in. powiatu opolskiego. Działania realizowane są społecznościowo, zgodnie z hasłem: „cudze chwalicie, swego nie znacie”.
Wszystkich, którzy chcą przyczynić się do budowania i rozwoju projektu Opolska TV, zachęcamy do przeglądania naszych artykułów, zakładek, ale również (od czasu do czasu) klikania w reklamy. System reklamowy zamieszczony w oparciu o Google AdSense nie przepada za „namolnym” klikaniem, jednak jedno bądź dwa kliknięcia w ciekawy reklamowy link …to tylko chwila, a zawsze jakiś grosz. Poniżej przykładowe banery, o których tu mowa:

Banery:

PARTNERZY OPOLSKA TV