Wyniki, które osiągali zawodnicy były imponujące. Power Active Challenge w Lublinie

Udostępnij:

5 czerwca w Lublinie po raz pierwszy odbyły się zawody Power Active Challenge. Uczestnicy amatorskich zawodów w trójboju siłowym walczyli o 2500 złotych w trzyosobowym Power Teamie, które przekazali na wskazany przez siebie cel charytatywny. Miano Power Teamu uzyskać mogły zorganizowane grupy znajomych, przyjaciół z pracy, a także przedstawiciele służb mundurowych. Zawody rozpoczęły się w sobotę o godzinie 12.00 na placu Zamkowym w Lublinie, zmagania poprzedziła oficjalna ceremonia ważenia. Urządzenia, z których korzystali uczestnicy to m.in. martwy ciąg, przysiad ze sztangą zza karku, wyciskanie na klatkę, które zagwarantował Organizator – firma Active Line.

Wyniki, które osiągali zawodnicy były imponujące – 350 kg w martwym ciągu, 294 kg w przysiadzie oraz 210 kg w wyciskaniu.

To wszystko nie udałoby się, gdyby nie wsparcie naszych fantastycznych sponsorów i tutaj możemy już podziękować firmom: Techmar Pro Marcin Rumiński, Claxon, Spure, najzdrowiej.com, Dachy Ma-bud, Napój CUD, Drukarnia Multipress, Hello Balon i Amerpharm oraz restauracjom – Oranżeria i Lawendowy Dworek. Ogromne podziękowania należą się także naszym sędziom, którzy zadbali o prawidłowy przebieg zawodów oraz Strongman Team Międzyrzec, którzy zadbali o wzbogacenie wydarzenia w niezapomniane atrakcje.

Chcieliśmy pokazać alternatywne możliwości uprawiania sportu i promować aktywny styl życia. To wszystko można zrealizować na zewnątrz, dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod uprawiania sportu, które gwarantują zewnętrzne atlasy treningowe z regulacją obciążenia.

źródło/foto: POWER ACTIVE CHALLENGE


Napisz komentarz

Udostępnij: