Plandemia? To miało nadejść. Tysiące w obronie dzieci! Protest STOP NOP 2017

Udostępnij:
Wygląda na to, i wszystko na to wskazuje, że można było się spodziewać plandemii. Były zwiastuny i „jaskółki”, które to zapowiadały. Były też nieliczne środowiska i ludzie świadomi (wykształceni, utytułowani), którzy od lat przestrzegali, ostrzegali, działali na polu informacyjnym. Często wyszydzani, ośmieszani, spychani w niebyt.
Poważnie nie widzicie tych ogromnych zmian jakie nastąpiły w ostatnim czasie i tego co jest zapowiadane? Jak sobie tłumaczycie dewastację dotychczasowego życia, nadliczbowe zgony, nieszczęścia rodzin, przedsiębiorców, dzieci, seniorów, deptanie godności ludzkiej, narastanie kontroli i uzależniania od władzy centralnej, globalnej? To trwało od dawna, przelewało się przez świat, tłamszone poprawnością polityczną, pedagogiką wstydu i przejmowaniem kontroli nad mediami, instytucjami, przemysłem rozrywkowym, skutkując tworzeniem człowieka bezwartościowego, naiwnie nieświadomego, nie znającego alternatywy – zawistnego i szydzącego z ideałów i cywilizowanych przez setki lat wartości.
Sen społeczeństwa był i nadal jest niestety głęboki. Obudźmy się z tego letargu. Im wcześniej tym lepiej, ponieważ jest już pewne, że ponownie stajemy naprzeciw prefidium i narastającemu terrorowi, a tak już bywało w historii. Terror, czy to w białych rękawiczkach, czy jawny, jest tak samo obrzydliwy i prowadzi tak samo do zniewolenia, a nawet zamordyzmu.
To już było, tyle, że teraz działają siły globalne, perfidnie pod fałszywymi hasłami czynienia utopijnego masowego/globalnego dobra, bezgranicznie bogate, wpływowe, wyposażone w pieniądze, służby, metody, doświadczenie, narzędzia kontroli.. czyli może być bardzo, beznadziejnie ciężko, ale też może okazać się, że są do powstrzymania, ponieważ nie stoi za nimi prawda.
Ps. Odporność jest b.ważna, nie tylko na poziomie zdrowia.. Też na poziomie świadomości – na propagandę, reklamę, frazesy, i „magię” nowego zakłamanego, spłycającego się globalnie, „zmasowanego” bytu.

Napisz komentarz

Udostępnij: