Wszelkie Niepożądane Odczyny Poszczepienne należy zgłaszać. To bardzo ważne! ODPOWIEDZIALNIE!

Udostępnij:
Jak zgłaszać Niepożądane Odczyny Poszczepienne (NOP)? LINK: https://stopnop.com.pl/zglos-nop-covid/
Należy ZGŁASZAĆ WSZELKIE DOLEGLIWOŚCI – ODPOWIEDZIALNIE! NIE UKRYWAĆ! dla siebie, dla innych, dla seniorów, dla bliskich, dla DZIECI, ponieważ pojawiają się plany przymusowych szczepień DZIECI! O efektach ubocznych MUSZĄ dowiadywać się producenci, środowiska medyczne, naukowe, prawnicze. Dla BEZPIECZEŃSTWA NAS WSZYSTKICH!
 
„Niepożądany odczyn poszczepienny — niepożądany objaw chorobowy pozostający w związku czasowym z wykonanym szczepieniem ochronnym.” USTAWA z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi Art. 2. ust.16
 
Ps. Jeżeli nie chcemy się szczepić, to nie należy ulegać presji. Nikt nie może zmusić do szczepienia, nie ma (w tej chwili) takiego prawa. Żądajcie takiego pisma/dokumentu wskazującego/nakazującego szczepienie, lecz wątpię aby wystawił je Wam pisemnie przełożony, pracodawca, bo TO BY BYŁO ŁAMANIE PRAWA, no i pewnie niezła AFERA!
Raczej mało prawdopodobne jest, aby warunkiem przemieszczania był dokument zaszczepienia. Owszem jest taka narracja i takie działania prowadzą (szaleńcy), ale całkowicie tego nie wprowadzą.. :/ Bo jak wprowadzą, to zaczną się (moim zdaniem) bardzo poważne działania anty-globalistyczne i anty-systemowe.
Jak zgłaszać Niepożądane Odczyny Poszczepienne (NOP)? LINK: https://stopnop.com.pl/zglos-nop-covid/

Napisz komentarz

Udostępnij: