[Szansa na Sukces] Aneta Dąbska rozlśniła śpiewem studio TVP. Odcinek z muzyką Eleni.

Udostępnij:
Gorące gratulacje dla Anety Dąbskiej udziału i wyróżnienia w programie „Szansa na Sukces”.
Piosenki Eleni wyjątkowo pasują do charakteru Anety, co nie jest przypadkiem. Podobnie jak Eleni, która jest bohaterką tego odcinka, kultowego już programu, w którym od 1993 roku prezentują i odkrywają się talenty z całej Polski, również Aneta jest osobą ciepłą, pozytywną i otwartą na wrażliwość ludzi. ✌️ To moja skromna opinia.
A teraz pora na wspomnienia. 👍
Dziś Anetka to nauczycielka śpiewu we własnym Studio Muzyki Rozrywkowej, a właściwie trenerka dla wielu wokalistów w różnym wieku, z całej Lubelszczyzny. Opolskie Centrum Kultury, gdzie mam przyjemność pracować, również kilka lat temu znalazło się na mapie nauczycielskiej Anety. Wszyscy tu pamiętamy jej pracę i wspominamy zaangażowanie, a także to jak podopieczni zawsze lgnęli do swojej Pani od śpiewu.
Osobiście miałem przyjemność pracować, a nawet kilka razy towarzyszyć grą na instrumencie Anecie, więc może dlatego oglądając występ w Szansie na Sukces, uległem emocjom 😉 Po prostu pojawiło się wzruszenie, cóż zrobić? Może to wspomnienia, może dlatego? Chociaż w rzeczywistości uważam, że jednak to „TEN WYKON” zrobił swoje..
Dla mnie – z całym szacunkiem do innych Wykonawców – „A słońce sobie lśni” w wykonaniu Anety Dąbskiej, było najlepszą prezentacją tego odcinka. Zobaczcie Państwo sami, czy nie zalśniło od 33 minuty? [LINK: https://vod.tvp.pl/video/szansa-na-sukces,odc-25-eleni,53372635]
Ps. Powodzenia Anetko, rób swoje, z klasą i profesjonalizmem, tak jak zawsze. No i oczywiście pozdrowienia dla Marcina. 👈👋
Autor: Paweł Januszek / Opolska TV


Napisz komentarz

Udostępnij: