UFO W EMILCINIE – OŚWIADCZENIE RODZINY WAWRZONKÓW. Projekt „Emilcin on-line”.

Udostępnij:


Tekst ze strony projektu „Emilcin On-Line”:
Uwaga pasjonaci UFO! 10 maja 1978 doszło do spotkania Jana Wolskiego z Emilcina z pojazdem UFO, które do wydarzenie przebudziło miliony ludzi ze snu o tym, że ‘inteligentne życie jest tylko na planecie Ziemia’. Bliskie Spotkanie Trzeciego Stopnia w Emilcinie było przełomem dla postrzegania UFO w Polsce i kamieniem milowym dla zmiany nastawienia wobec tego fenomenu. Czas na projekt ‘EMILCIN ON-LINE’, który pozwoli nam udowodnić, że nad pomnikiem UFO pojawiają się Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Mamy apel do naszych czytelników!
W sprawie Emilcina mamy bardzo wyjątkowe plany, o których na razie nie chcemy mówić – przyjdzie na to właściwy czas. Na razie musimy skoncentrować się na dwóch rzeczach i tu mamy apel do czytelników. Pierwsza to sprawa zakłamanego idiotyzmu o „Wawrzonku hipnotyzerze”.
Dzień Dobry wszystkim! Nazywam się Marek (wybaczcie, że nie podaję nazwiska, ale czynię to ze względów tylko i wyłącznie specyfiki mojej pracy i firmy) i jestem w Fundacji Nautilus od dwóch lat, mieszkam w Poznaniu. Zainteresowałem się sprawą Emilcina i w głowie mi się nie mieściło, że tak parszywe kłamstwo z wymyśloną hipnozą, którą miał użyć w sprawie rzekomej inscenizacji Bliskiego Spotkania Trzeciego Stopnia w Emilcinie w 1978 roku ujdzie temu cwaniakowi płazem, który tę zakłamaną tezę wymyślił. Tymczasem to bezczelne, ale przede wszystkim idiotyczne kłamstwo zaczęło być powtarzane jako „poważna hipoteza w sprawie Emilcina.” […]

Więcej do przeczytania na stronie „www.emilcin.com” [LINK]
Źródło/grafiki: www.emilcin.com


Napisz komentarz

Udostępnij: