[Lubelszczyzna] Power Active Challange – zgłoś swój „Power Team”.

Udostępnij:

Nasz portal Opolska TV (Paweł Januszek vlog) objął patronat medialny nad wydarzeniem charytatywnym.

5 czerwca w Lublinie, w dniu, w którym odbędzie się Noc Kultury, po raz pierwszy ruszą zawody Power Active Challange. Uczestnicy zawodów w trójboju siłowym będą walczyć o 1500 złotych w trzyosobowym Power Teamie, które mogą przekazać na wskazany przez siebie cel charytatywny. Miano Power Teamu uzyskać mogą zorganizowane grupy znajomych, przyjaciół z pracy, a także przedstawiciele służb mundurowych. Organizatorzy nie zamykają się wyłącznie na grupy – do udziału w naszym challange zapraszają także osoby indywidualne, które walczyć będą o 250 złotych + puchar w kategorii men i women.

Zawody rozpoczną się w sobotę o godzinie 12.00 na placu Zamkowym w Lublinie. Urządzenia, z którego będą mogli korzystać uczestnicy to m.in. martwy ciąg, przysiad ze sztangą zza karku, wyciskanie na klatkę.

Celem organizatora – Power Active Challange jest pokazanie alternatywnych możliwości uprawiania sportu oraz wsparcie dla osób niepełnosprawnych. Chcemy promować aktywny styl życia i integrację społeczności lokalnej ze służbami mundurowymi i lokalnym biznesem. Chęć pomocy, doskonała atmosfera, rywalizacja oraz wewnętrzna integracja drużyn to wszystko, to czym chcą Państwa zachęcić do udziału organizatorzy.

Wszyscy uwielbiamy zabawy i imprezy, w których króluje motyw przewodni – naszym motywem przewodnim są bohaterzy z komiksów. W trakcie trwania całej imprezy prowadzone będą liczne konkursy m.in. wyjątkowy strój dla specjalnego bohatera. Liczymy na wspólną, dobrą zabawę.

Link do wydarzenia na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/161242165833456/
Rejestracja uczestników: https://docs.google.com/forms/d/18I_SdBM6DoyanlPZU0WOJzMRszPF4daMTDLkIHBBQ2Y/edit?usp=sharing

Strona organizatora: www.powerac.pl
Paweł Januszek vlog (Opolska TV) poleca!


Napisz komentarz

Udostępnij: