„Wesołych, błogosławionych Świąt” w Kościele w GB zostało rozwiązane ..po zacnym donosie.

Udostępnij:
„Wesołych, błogosławionych Świąt” w Kościele w GB zostało rozwiązane ..po zacnym donosie. W Polsce wcale nie jest lepiej.
Hmmm..
Ludu „pełen wiary”, pamiętaj być sterylny i wyjałowiony, na przyjście Pana. 🤔 Swoją drogą wirtualne święta to spory postęp, olbrzymi krok dla ludzkości. Ohh ahh jak to dobrze, bo dzieci patrzą i się ładnie uczą postępu od postępowych dorosłych, no i biorą aktywny udział w BEZPIECZNYM zdalnym „świętowaniu” śmierci i zmartwychwstania Tego, który umył nogi swoim uczniom, mówiąc do jednego z nich: „Tego, co Ja czynię, ty teraz nie rozumiesz, ale później będziesz to wiedział”.
Ps. Rozumiem, że święta katolickie to od lat były takie zabobony i festyny ludowe, tylko nie było powodu aby je rozgonić? A teraz powodów mnóstwo ..sterylność, donosy, no i oczywiście co jak co, ale ta pedofilia 🙂
– Synku, mój kochany, odsuń się od tej niegrzecznej pani bez maseczki, bo się zarazisz.
– Policja!! Tam w kościele jest za dużo ludzi!
Pełen tekst z portalu www.wbo24.co.uk:
„W piątek wieczorem, podczas nabożeństwa Męki Pańskiej w kościele, w londyńskim Balham, wkroczyła policja przerywając liturgię. Jeden z przybyłych na miejsce policjantów oznajmił zgromadzonym wiernym, że zostały złamane zasady lockdownu i nakazał opuścić kościół pod groźbą grzywny.
Na filmie widać jak wikary parafii Chrystusa Króla, podchodzi do mikrofonu i informuje zgormadzonych, że ktoś zadzwonił ze skargą na policję.
Wikary prosi również policjantów o wyjaśnienie, dlaczego przerywają nabożeństwo pomimo przestrzegania zasad, które obowiązują w Wielkiej Brytanii w miejscach kultu.
Policjant podchodzi do ambony i wyjaśnia, że w związku ze złamaniem zaleceń lockdownu, parafianie muszą opuścić kościół. 
Jeśli tego nie zrobią, zostanie na każdego kto zostanie w kościele, nałożona kara grzywny w wysokości 200 funtów.
Wikary – ks. Aleksander Dasik – tłumaczy coś proboszczowi parafii ks. prałatowi Władysławowi Wyszowadzkiemu, po czym proboszcz informuje wiernych żeby opuścili kościół.
Księża rozmawiają również między sobą o tym, że będą składać zażalenie na decyzję patrolu policji.
Wysłaliśmy pytania do biura prasowego Metropolitan Police z prośbą o wyjaśnienie.”

Napisz komentarz

Udostępnij: