30 tys. francuskich lekarzy zbuntowało się przeciwko rządowym kłamstwom o koronawirusie

Udostępnij:

Ta ośmiominutowa najnowsza relacja francuskiego korespondenta, Piotra Wita dla Radia Wnet, jawi się jako jedna najmocniejszych jakie słyszałem w związku z epidemią covid-19.

Oto streszczenie tego wywiadu:

– 9 stycznia francuscy lekarze zawiązali własny niezależny od władz komitet naukowy zrzeszający 30.000 lekarzy, 30.000 pielęgniarek i pielęgniarzy oraz ponad 100.000 obywateli. Członkowie zarządu złożyli zapewnienie, że żaden z nich nie jest zależny od firmy farmaceutycznej.

– Francuscy lekarze, na ogół z pierwszej linii frontu, protestują przeciwko wyolbrzymianiu choroby i rozdymaniu statystyk, przeciwko fałszywym testom i pustym łóżkom szpitalnym

– Ujawniają afery w pismach medycznych promujących Covid-19 i szczepionki na te chorobę

– Protestują przeciwko zabranianiu lekarzom swobody leczenia jaki nakazuje wiedza i doświadczenie medyczne, gdyż władze zabroniły stosować hydroxychlorohiny, invermektyny i innych skutecznych lekarstw. Zamiast leczyć rząd zaleca wzywać pogotowie i wysyłać pacjentów na reanimację.

– Protestują przeciwko zastraszaniu lekarzy i zabieraniu im praw wykonywania zawodu jeśli odważą się leczyć pacjentów skutecznymi lekami, ale nie polecanymi przez rząd.

– Do zbuntowanych lekarzy dołączyła francuska Narodowa Akademia Medyczna

– Przestrzegają przed skutkami ubocznymi szczepień na Covid-19

– Zastępca redaktora naczelnego jednego z ostatnich niezależnych pism medycznych British Medical Journal w swym artykule wyraził poważne wątpliwości odnośnie skuteczności szczepionek na covid-19, twierdząc, że ich skuteczność szczepionek jest na poziomie 19% -29%.
Cały fantastyczna relacja dla Radia Wnet jest tutaj

Bunt francuskich lekarzy, pielęgniarek i społeczeństwa ma dla nas dodatkowe przesłanie. Pozwala bardziej uświadomić sobie w jak wielkim stopniu współczesne rządy i politycy, nawet tak wielkich krajów jak Francja, są marionetkami w rękach globalnych graczy.

Cóż, żeby zrozumieć prawdę trzeba doświadczyć kłamstwa, a sytuacja z koronawirusem daje ku temu dobrą okazję.

A.W.

Za https://zyciekalisza.pl


Napisz komentarz

Udostępnij: