Okręgowy Klub Audi w akcji! Serwis motoryzacyjny 40ton.net docenił pomoc braci motoryzacyjnej z Opola Lubelskiego i okolic.

Udostępnij:


W ostatnim okresie zima wszystkim daje się mocno we znaki. Śniegu mamy po pachy, co zapewne sprawia wiele radości i uciechy dzieciom, młodzieży i miłośnikom zimowych sportów, jednak zaśnieżone i oblodzone drogi to wyjątkowo trudne warunki, które już tak nie bawią kierowców. W szczególności tych, siedzących za kierownicą pojazdów ciężarowych, którzy z dala od domu i siedzib swoich firm, zmagają się z największymi trudami, pokonując o tej porze roku długie trasy.
Jak się okazuje zawodowi kierowcy dużych pojazdów w przypadku problemów, nie zawsze muszą być pozostawieni sami sobie.  Miłośnicy czterech kółek, co prawda mniejszych (aut osobowych), potrafią w potrzebie wspierać kolegów, którym ostatnio zima daje się we znaki na trasie. Takiego wsparcia nie odmawiają, a wręcz sami chętnie je oferują klubowicze z Okręgowego Klubu Audi działającego w regionie Opola Lubelskiego.

O zaangażowaniu lokalnego Okręgowego Klubu Audi napisano na jednym z głównych portali motoryzacyjnych – www.40ton.net, w artykule pt.”Mniejsze pojazdy pomagają ciężarówkom – quad oraz Audi Quattro nagrane w akcji”.

40ton.net: „W zimową pomoc zaangażowali się także posiadacze Audi z napędem typu Quattro. Przykładem może być działalność Okręgowego Klubu Audi, zrzeszającego miłośników marki z Opola Lubelskiego oraz okolic. W sieci publikują oni nagrania ze swoich działań, a jeden z przykładów możecie zobaczyć poniżej. Jest to film z udziałem aż dwóch egzemplarzy Audi A6, wciągających na wzniesienie pełnowymiarowy zestaw z naczepą. Co też ciekawe, jeden z tych samochodów to Audi A6 pierwszej generacji, czyli de facto już „youngtimer”. I jak widać, pomimo upływu ćwierć wieku auto nadal świetnie radzi sobie w trudnych warunkach.”

Oto kilka wpisów i filmików, które można odnaleźć na profilu Okręgowego Klubu Audi:
„Kochani! Dzisiaj jeden z głównych portali informacyjnych dla kierowców i pasjonatów ciężarówek w Polsce 40ton.net wspomniał o naszej pomocy dla kierowców składów ciężarowych, którzy przy dużych opadach śniegu mieli problem z jazdą w naszym regionie. Dziękujemy!”
Dzisiaj na tapecie Piotrek i jego Audi A6 Quattro. Komentarz do tego filmiku wydaje się zbędny 😄 Rozgrzana do czerwoności Audi nie ustępuje. Chylimy czoła 😋 Pozdrawiamy!
Ostatnio dostaliśmy też podziękowania od firmy Utylizacja Opon oraz kierowcy Karola za pomoc …. z resztą zobaczcie sami 😉 W rolach głównych Daniel i jego klubowa Audi A6 2,8 Quattro. Zima im nie straszna. Nawet w takich warunkach nie odmawiamy pomocy. Szerokiej drogi Karol ! Pozdrawiamy!
Nareszcie nadeszła pora, aby dokładnie sprawdzić nasze auta w Quattro 😀 Podziękowania od Pana Leszka, któremu warunki dzisiaj nie sprzyjały. Nasi klubowicze jak zawsze na miejscu z pomocną dłonią ….. i napędem 😀😀😀 Szerokiej drogi Panie Leszku !!! Pozdrawiamy !!!” Wielkie podziękowania dla Panów z klubu audi (a6 2.8 quatro w kombi) że jako JEDYNI pomogli mi w fatalnych ,zimowych warunkach wyjechać ze śniegu.pozdrawiam kierowca z mrożonkami 🍻
źródło: Okręgowy Klub Audi / 40ton.net
autor: Paweł Januszek

Napisz komentarz

Udostępnij: