[Opolski S❤️S] Dedykacja muzyczna – Wspieramy Fabrykę Dobra.

Udostępnij:


Piosenkę, którą zaśpiewała Julka Wrona dedykujemy Fabryka Dobra i wszystkim jej przyjaciołom, a przede wszystkim dzieciom z domów dziecka, bez których nasza rzeczywistość byłaby pozbawiona czegoś bardzo istotnego – dobroczynności. Nie każdy ma możliwość mieć matkę, ojca. To ogromna pustka, otchłań, której nie jest możliwe niczym zastąpić. Jednak są tacy, którzy chcą i próbują wypełnić dzieciom tę pustkę. Bez dzieci, które nie mają rodziców, świat byłby w dużej mierze pozbawiony tego ważnego składnika człowieczeństwa. Tak, to prawda, że rodziców nie da się zastąpić. Wtedy czymś trzeba wypełnić tę pustkę. To powinna być troska. Robią to ludzie tacy jak Seweryn, jego przyjaciele i znajomi, czyli „KOMPOZYTORZY DOBROCZYNNOŚCI„.
Prośba do wszystkich ludzi dobrej woli: dołączcie do FABRYKI DOBRA. Ktoś, nic niewinny losowi, czeka gdzieś tam na Waszą szczerą, najlepiej trwałą obecność. Zajrzyjcie na Fabrykę Dobra, a niewątpliwie odnajdziecie tam właśnie Wasz list, napisany przez dziecko z domu dziecka w ramach VII Edycji Zostań Świętym M. Fabryka Dobra.

Każdy jest stworzony do czegoś innego. Jedni mają misję pomagać, inni śpiewać, jeszcze inni nauczać, a Dzieci, które nie mają rodziców są chyba po to, aby wnieść do tego świata bardzo ważny składnik – bezinteresowną dobroć.

LINK DO NAGRANIA: https://www.youtube.com/watch?v=VaAlNsocDJg

Opolska TV blog
Śpiew: Julia Wrona (opiekun: Ewelina Benga)
Realizacja nagrania: Paweł Januszek
Dźwięk: Daniel Skotnicki
Opolskie Centrum Kultury w Opolu Lubelskim – 30.10.2020


Napisz komentarz

Udostępnij: