[Opolski S❤️S] VII Edycja Zostań Świętym M! Akcja dobroczynna Fabryki Dobra

324
0
Udostępnij:
Kryzysy były, są i będą. I wcale nie są najważniejsze. O wiele ważniejsze jest, jak my zachowujemy się w trakcie ich trwania. Czy mimo wszystko podążamy w kierunku dobra, czy odpuszczamy i powoli zapadamy się…” – na to pytanie Fabryki Dobra odpowiedź może być tylko jedna.
 
Opolska TV poleca i zachęca do wsparcia inicjatywy Fabryka Dobra. Dobroczynność nie może ustać, ani zostać odłożona na później. Ani ze strachu, ani z żadnych innych powodów. Wręcz odwrotnie, gdy wspólnie znaleźliśmy się w nowej, trudnej sytuacji, powinniśmy odnaleźć w sobie jeszcze większe pokłady dobroci i chęć działania, dla tych, którym potrzebne jest wsparcie. Dzieci z domu dziecka potrzebują troski osób trzecich, dzięki temu poznają dobro, którym na pewno kiedyś się odwdzięczą innym.
Fabryka Dobra: Drogi przyjacielu, ta akcja, jest skierowana do potrzebujących dzieci, ale tak naprawdę, ona jest dla Ciebie. Pomoże wydobyć z Ciebie, to co jest w Tobie najlepsze. Da TOBIE radość, jakiej dawno nie odczułeś 🙂 Pozwoli Ci usiąść do Wigilijnego stołu i cieszyć się tak jak kiedyś, kiedy pod choinką pojawiały się prezenty od Świętego.
Dlatego lepiej jest zebrać 10-15 osób i złożyć się po 20 – 30 zł niż samemu wydać około 400 zł. Ważne, żeby nie przekraczać znacząco wartości 400 zł w przypadku dzieci z domów dziecka. Jeżeli w paczce jest więcej rzeczy, wybierz te które uznasz za najważniejsze.
Więcej informacji na profilu facebookowym FABRYKA DOBRA, który warto polubić i śledzić. Zachęcamy także do dołączenia do naszej lokalnej grupy, która liczy już ponad 100 osób – WSPIERAMY FABRYKĘ DOBRA


Napisz komentarz

Udostępnij: