[Opolski S❤️S] Pomóżmy Basi odzyskać sprawność i wrócić to tego co kochała: uczenia innych!

271
0
Udostępnij:

https://zrzutka.pl/tdt8yx

„Znalazłam swoje miejsce” – mówiła Basia, nauczycielka historii i języka polskiego w Szkole w której pracuje. Uwielbiała swoich uczniów, kochała ich uczyć – na lekcjach zabierała dzieciaki w świat niesamowitych historycznych przygód. Uczniowie odpłacali jej tym samym – uwielbiali jej lekcje, jej energię i zapał!

Basia ostatnie 4 tygodnie spędziła w szpitalnym oddziale neurologicznym, miała zostać przyjęta na oddział rehabilitacyjny dla pacjentów po udarach, ale niestety jest on zamknięty przez wykryte tam przypadki zarażenia wirusem Covid-19. Czeka na miejsce w zewnętrznych ośrodkach rehabilitacyjnych – tych refundowanych przez NFZ jest niewiele, a te prywatne są niezwykle kosztowne.

Kiedyś to Basia opiekowała się potrzebującymi i mocno angażowała we wszelkie akcje charytatywne i pomocowe, co roku żyła kiermaszem charytatywnym współorganizowanym przez szkołę w której pracowała. Dziś sama potrzebuje opieki 24h/na dobę i intensywnej pomocy, by móc wrócić do samodzielności i do tych, których tak kochała – swoich uczniów.

Bardzo prosimy o pomoc oraz o udostępnienie linku do zrzutki na rzecz Basi: https://zrzutka.pl/tdt8yx

źródło: zrzutka.pl


Napisz komentarz

Udostępnij: