„Motocykliści dla hospicjum” – Stowarzyszenie „Furia” w akcji

535
0
Udostępnij:


W dniu 13.09.2020r. motocykliści ze Stowarzyszenia Motocyklowego „Furia” działającego przy Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim wezmą udział w akcji „motocykliści dla hospicjum”.
Jest to już III akcja pomocy dla Hospicjum im Małego Księcia w Lublinie zorganizowanej przez Grupę Lubelskich Motocyklistów. Podczas akcji której zbierane są dary dla najmłodszych podopiecznych takie jak:
– środki higieniczne (podkłady na łóżka, szampony, mydła, pieluchy, chusteczki nawilżane oraz inne środki hipoalergiczne)
– przybory do pisania, malowania, rysowania.
Po raz pierwszy do tej akcji włączy się Stowarzyszenie Motocyklowe „Furia” zrzeszająca funkcjonariuszy Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim. Na obecną chwilę stowarzyszenie zrzesza 23 czynnych funkcjonariuszy, którzy chętnie włączają się do różnych akcji charytatywnych.
Wydarzenie rozpocznie się na parkingu pod Areną Lublin o godzinie 10:30, gdzie będą podstawione samochody, które przyjmą paczki od uczestników, a następnie wszyscy motocykliści ruszą w zorganizowanym i zabezpieczonym szyku do Hospicjum na ul. Lędzian 49.

Grupa lubelscy motocykliści:
https://www.facebook.com/groups/grupa.lubelscy.motocyklisci/
https://www.facebook.com/events/905650483236075/
Organizator: Karol Niedźwiadek
Stowarzyszenie motocyklowe „Furia”: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-motocyklowe-Furia-112358657185114/?modal=admin_todo_tour

Autor: Opolska TV / Paweł Januszek
źródło: Stowarzyszenie motocyklowe „Furia”

Napisz komentarz

Udostępnij: