Muzyka Punk z lat ’80-2000 – nagrania archiwalne poszukiwane!

Udostępnij:


Znajomy z Myszkowa [lat 45 kolekcjoner 🔍 poszukuje nagrań polskiego punka i okolic 🎧
Chodzi o kapele począwszy od lat 80-tych dwudziestego wieku, po rok 2000-czny. 🤛Pomożecie? 👍
Prosimy posiadaczy nagrań o zostawienie śladu w komentarzach.
Lista poszukiwanych nagrań:
1001 BASTARDÓW (Olsztyn)
17 MGNIEŃ WIOSNY
21:37 (Piła)
22-300 (Krsnystaw)
2ndC (Kościerzyna)
4 HIPIES (Berlin)
4 WYMIAR (Brzeg)
41940 (Piekary Śląskie /Bytom)
4WD
5 SECONDS (Warszawa)
7,8 % (Kraków)
8 DZIEŃ TYGODNIA (Lublin)
8 DZIEŃ TYGODNIA (Stalowa Wol
A & TANKS INVASION
A.V.A.R.I.A. (Ruda Śląska)
ABGESCHIEDEN (Lublin)
ABNEGACJA (Rawicz)
ABSENT MINDED (Cieszanów)
ACNOSAN FRONT (Wrocław)
ADIAFORA ( Puławy)
ADRES Live Poznań Klub Nurt 83 (25 m)
AFEKT PATOLOGICZNY
AFFIRMATIVE ACTION (Wrocław)
AFRO KOLEKTYW
AGAIN (Rzeszów)
AGENCJA T.
AGRESJA (Rozprza k/ Bełchatowa)
AGRESJA (Stara Wiśniewka)
AIRES studio 87 (15 m)
ALAN (Tczew)
ALEX STORRES Live (20 m)
ALL MY BLISS (Wrocław)
AMBARAS (Mońki)
AMOK (Berlin / Grudziądz)
AMOK (Kielce)
ANALIZA MOCZU (Radomyśl)
ANALIZA ŻYCIA demo/ live (25 m
ANANDA MAYA później OMKARA (Bielsko Biała)
ANANVE
ANARCHISTYCZNI ZABÓJCY Z BESKIDU (Krosno)
ANASTAZJA – Jarocin 88 (11m)
ANATHEMA SHIT Live Brzeg (10 m)
AND OVER (Łapy)
ANENVE studio (15 m)
ANEXJA
ANF THE LSD (Susz)
ANGEL FALL ( Zgorzelec)
ANGEL FALL (Sosnowiec)
ANIMA VILIS (Tomaszów Mazowiecki)
ANOMIA Asyntopa Maski Elbląg
ANOREKSJA (Kraków)
ANR – Live Bełchatów 94 (10 m)
ANSWER (Dąbrowa Górnicza)
ANTI (Wrocław)
ANTICIPATE
ANTICOP (Chełm/Wojsłowice)
ANTY ŚWIAT
ANTYAGRESOR demo (40 m)
ANTYSOBSTEL (Krapkowice Otmęt)
ANUS MUNDI (Bytów)
ANUS MUNDI (Międzyrzec Podlsaki)
APATIA (Nowy Targ)
APOKALIPTIC
ARACHNE Live Poznań 96 (26 m)
AREN HAUS Live Środa Wlkp.85 (15m)
ARESZT (Lwówek Śląski) – Opole demo
ARESZT (Susz)
ARESZT DOMOWY Jarocin 92 (10 m)
ARMIA KLOZET (Bytom)
ARS AMANDI
ARSE (Łask)
ARTYFICAL SUN (Warszawa)
AS ORDERS DIE (Łask)
AS WE SPEAK (Elbląg)
ASYMETRIA (Białystok)
ATAK (Gliwice)
ATAK 1200
ATAK PLEŚNI (Bytom)
ATAK SERCA (Kłobuck)
ATANDA (Kielce)
AUGUSTO PINOCHET próby 85(45 m)
AWARIA (Białystok)
AWARIA (Warszawa)
AWRUK
B.O.Ś. / BANKRUCI OSTATNIEGO ŚMIETNIKA (Wrocław)
BABEL później LUKRECJA (Bielsko Biała)
BABKA ROKOSZKA (Hrubieszów)
BAGNET NA BROŃ (Wejherowo)
BANDITEN STRASSE – Grudziądz 91 (10 m)
BANIU – Live 91 (15 m)
BARWY OCHRONNE wcześniej DEFEKACJA (Warszawa)
BARYKADA (Sztutowo)
BATALION Ekologia (60 m)
BEAT GENERATION (Warszawa)
BEFORE (Piła)
BELFAST (Trójmiasto)
BERETOM Manekiny (50 m)
BESSENS
BEZDOMNE PSY – split z OKO OPATRZNOŚCI (20 m)
BIAŁY ASFALT
BIASED (Łódź)
BIKINIARZE (Łomża )
BIMBROMECYNA (Wrocław)
BIOMASA (Sidra /Sokółka)
BK 313
BKF próba CKM 88 (15 m)
BLACK KURANT (Łódź)
BLACK POLIGON (Głubczyce)
BLASK (Giżycko)
BLASZANY BĘBENEK (Mniów /Kielce)
BLEME (Sosnowiec)
BLOKADA demo Rogoźno 93 (30 m)
BŁĄD GENETYCZNY Live,próba 88-89 (60m)
BŁĘKIT PARYŻA (Strzelce Opolskie)
BODY ELECTRIC – próby 89 (30 m)
BOIKOT OI
BOJKOT (Żuromin)
BOMB THE WORLD (Kraków)
BONJOUR (Kościerzyna)
BORN DEAD (Katowice)
BOTTOM (Sosnowiec /Czeladź
BRAIN G HARD CORE – Armia (40 m)
BRAKTKANKI (Strzelce Oplskie)
BRAMAFAN (Żuromin)
BRODAWKA PIERSIOWA (Lubaczów)
BROMBER próba (5 m)
BRYGADA R
BRYGIDA demo (30 m)
BUDKA SNAJPERA próba (10 m)
BUDOSTAL wcześniej THE SEX OFFENDERS, RAUS później EXEKUCJA (Warszawa)
BURDA (Namysłów)
BURN EVEN WHEN EMPTY
BUT OJ – Live (20 m)
BUTTERFLIES (Mikołów)
BUTY ORGAZMU (Wejherowo)
BYDLAKI (Wrocław)
CANNABIS INDICA
CATANGA (Pieńsk)
CCKW demo (20 m)
CHAOTYCZNE RAMY SZOKU (Poznań)
CHLEB Z KIEŁBASĄ później SKI (Toruń)
CHŁOPIEC Z PLAKATU (Opole)
CIEKNIE CI (Białystok)
CIEŃ KSIĘDZA PIOTRA (Świeradów Zdrój)
CLOSED wcześniej DEAD PENIS później POLNISHE BANDITEN (Międzyrzec Podlaski)
CO KURWA (Ostrłęka )
COCKNEY PUNK
COCNEY SHIT próba (15 m)
COLUMBINE (Puławy)
COME UNDONE (Warszawa)
CO-MENDA (Grodzisk Mazowiecki)
COMPLEX Live Grudziądz 93 (25 m)
CORPUS DELICTI (Bytom)
CORPUS DYPLOMATYCZNY (Lubin)
CÓRKA KSIĘDZA próba (15 m)
CRAZY demo/próba 87 (60 m)
CREATION OF HELL (Lublin?????)
CREDO (Białystok
CRUCIAL TIMES wcześniej NOWA DROGA później UNSILENT(Lublin)
CRUCIAL WAR (Trójmiasto)
CRUTCH OF SOCIETY (Nowy Sącz)
CRYMINAL CHAOS później REINKARNACJA (Mońki)
CSB (Grudziądz)
CYBERMIND
CYCO PERSONALITY (Kraśnik)
CZARNE JAGÓDKI Oczekiwanie… (35 m)
CZERWIEŃ PIERWSZEJ MENSTRUACJI później @@@ANE (Świdnik)
CZKAWKA (Wrocław)
CZOŁG WASYLA (Wrocław)
CZWARTY REFERAT Walcz… (40 m)
CZWARTY WYMIAR (Brzeg)
CZYNNY OPÓR później DISCORD (Nowy Sącz)
D.D.H. (Bolesłąwiec)
D.I.Y. ( Nowy Śącz)
D.L.A. Nowy Tomyśl 91 (15 m)
DADA AK – próba 84 (30m)
DAJ DUPY ZA NALEWKE
DAWNO ZAPOMNIANE WARTOŚCI (Wrocław)
DAYS OF GRACE (Dąbrowa Górnicza)
DE KALAFIORS
DE MARCHE Live 94 (15 m)
DEAD FALL
DEAD INSIDE (Jasło)
DEAD PENIS później CLOSED później POLNISHE BANDITEN (Międzyrzec Podlaski)
DEAD SYSTEM próba 92 (30m)
DEAD WARRANT (Ruda Śląska/Sosowiec)
DEALER (Skawina)
DEALER DEATH WARRANT (Sosnowiec)
DEBIL – Taśma Demo 1984
DECLINE OF TOLERANCE próba (15 m)
DEFEKACJA (Kudowa Zdrój)
DEFEKACJA później BARWY OCHRONNE (Warszawa)
DEFLORACJA (Świdnik)
DEFORMED
DEGENERAT
DEGREGACJA
DEJA VU (Olecko)
DEKADENCI (Olecko)
DEKADENCKO-DEGENERACKI ZWIĄZEK NICHILISTÓW D.D.Z.N później CHÓR WUJÓW (Sławno)
DEKOLD
DEKRET ZWIĄZKU II (Wrocław)
DELIRIUM TREMENS (Poznań – Buk)
DEMENTIA PRECOX próby z 95 (45 m)
DENATURAT BE
DEPRAWACJA (@@@nice)
DER ZACIER próba (20 m)
DES AQUID Śmierć faraona (40 m)
DESTINY CAN WAIT (Olsztyn / Giżycko / Suwałki)
DESTRUKCJA (Raszyn)
DESTRUKCJA później PLAC PIGAL (Starachiwce)
DETOX– demo Płock (40m)
DEZINTEGRACJA (Warszawa)
DICKHEAD
DIE CZOŁG Live 85 (15 m)
DIE FASTER (Żmigród)
DIE KRUCK IM KAMERLIK (Gliwice)
DIFFERENT (Słupsk)
DIG UP (Żywiec)
DISAPERING EARTH (Biłgoraj)
DISCORD wcześniej CZYNNY OPÓR, później WITHOUT CONTROL (Nowy Sącz)
DISCRUST później SHALOM (Bielsko Biała)
DISSECTION
DISSENT – Klub Riviera Remont, Warszawa, 1983
DISYF (Opole)
DLA VAS Live 94 (55 m)
DO DUPY później ENCORE (Garwolin)
DOBRAHO (Otwock)
DOGMAT
DOKTORY demo 84-88 (45 m)
DOLLY DICKS (Sochaczew)
DOWN BY LOVE (Ostrołęka)
DOZOWNIK OLEJU (Przemyśl)
DR.AIBA –próba Białystok (40 m)
DREAD KENNEDYS (Stalowa Wola)
DREAMS FROM THE SLEEPING SKY (Kurów)
DRIVER BOMB (Zamość)
DROGA KRZYŻOWA (Wyszków)
DROWN MY DAY (Kraków)
DUPA REGANA (Jelenia Góra)
DWUPŁATOWIEC próby (40 m) grudziądz
DYFTERYT (Słupsk ?)
DYGRESJA (Wrocław)
DYNDAJĄCA CYWILIZACJA –Live(40m)
DYNDY RYNDY (Tarnobrzeg)
DYSKORDIANIE BOSSI (Krosno)
DYSPENSA
DYSZEL później NAN ELMOTH (Legnica)
DYWERSJA (Zielona Góra)
DYWERSJA (Żyrardów)
DYWIZJON LC Live Rzeszów (10 m )
DZIADKI W AKWARIUM (????) Live (50 m)
DZIADY BOROWE (Białystok)
DZIECI ARBATU (Chocianów)
DZIECI SYJONU (Gliwice)
DZIECI ULICY (Białystok)
DZIENNIK TELEWIZYJNY (Wrocław)
DZIESIĘĆ MINUT – Live (15 m)
DZIEWCZYNKA Z GRANATAMI Próba 97(20)
DŻWIĘK ADWENTA
E.T. (Szczytno)
EASTERN DISCOMFORT (Pulawy)
ECHO NIEPOKOJU (Biała Podlaska)
ECHO WYŻU POWOJENNEGO
EDGAR TUT (Lipno)
EGGS OF DOOM (Wrocław)
EGZEKUCJA (Dębica )
EISKALT Live Łomża 90 (10 m)
EJ POLEJ ( Warszawa)
EKSKOMUNIKA (Wrocław)
ELECTROCONVULSIVE THERAPY (Łapy/Białystok)
ELEN (Hajnówka)
ELEN MERKURY (Warszawa) …………………………….…………………………………………………………..…………………………….
EMANCYPACJA (Mrągowo)
EMBRION
EMILY ROSE (Mikołów)
EMMA GEE
ENCORE wcześniej DO DUPY (Garwolin)
ENFANT TERRIBLE (Pleszew)
ENOUGH HIDNIG IN SHADOWS (Wschowa / Leszno)
ENVISAGE (Łodź)
EPIC (Bydgoszcz)
EPILEPSJA (Stronie Śląskie)
EREKCJA KARDYNAŁA G. próba 94 (20m)
ERING MARERING (Bielsko Biała / Rudzica)
ETHAN BENHO SWAYA próba 94 (40m)
EUFORIA (Mońki)
EUTANAZJA 77 (Siewierz /Poręba)
EVERY BONE BROKEN (Lublin)
EXEKUCJA wcześniej THE SEX OFFENDERS,RAUS,BUDOSTAL (Warszawa)
EXHAUST NOISE (Kolno)
EXKOMUNIKA wcześniej GILOTYNA (Złotów)
EXPRESS YOURSELF (Bolesławiec) może to być zespoł reggae
EXTAZA ŚW. TERESY – próby 94-97 (20 m)
EXTERMINACJA (Biłgoraj)
EXTREME STENCH (TUŁOWICE)
EXXON VALDEZ – session nr 1 (60 m)
EYES OF TMORROW (Mikołów)
F.U.C.K.
FACE THE NIGHTMARES (Trójmiasto)
FACES OF DEATH (Brzeg)
FAKT próba 82 (25 m)
FAKTERROR (Bełchatów)
FAZA TAZA Glinojeck
FELICITE PUEROS Live 94 (25 m)
FEMME FATALE (Biała Podlaska)
FERAINA (Krapkowice Otmęt)
FERMENT (Szczecin)
FIGHT BACK (Nowy Sącz)
FIGHTERS THE SUN (Krosno)
FIOLETOWE PŁYNY -Rock Front 87 (30m)
FIST (Tarnów)
FORMACJA NOWY FORDON później THE LIVER (Bydgoszcz)
FORMACJA SPERMALAX Szczecin
FORMACJA SZEŚCIU PISTOLETÓW
FOUR DEGREES (Szczytno)
FOUR LOFTY GUYS studio (40m)
FOZGEN demo (35 m)
FRANCIS PICABIA Live (10 m)
FREEDOM OF SPEECH ( Kołaczyce k. Jasła)
FRONTOWA MIŁOŚĆ (Gliwice)
FRONTOWA WERANDA (Biłgoraj)
FUCKING FACE próba Luty 97 (20m)
FUCKING FUCK Człowiek to czy…(35 m)
FUCKING FUCK Live Wrocław 94 (15 m)
FUCKONIK Live (10 m)
FULL OLD SCHOOL BEJBI (Lubartów)
FURA GNOJU (Biłgoraj)
GABINET próba (5 m)
GALOPUJĄCE SANDAŁY (Białystok)
GANGSKA
GARAŻ B (Złotoryja) próba (5 m)
GENEZARET Live różne (60 m)
GIBBET TERROR
GILETTE (Krapkowice Otmęt)
GILOTYNA później EXKOMUNIKA (Złotów)
GLANY PROBOSZCZA
GLINA – Demo 1983
GMINA (Warszawa) mogą być nagrania
GODMODE (Warszawa)
GOŁO DUPCE
GONOKOK (Kraków)
GORZKA ŻOŁĄDKOWA (Opole)
GÓWNO NIE NAUKA
GRAVEYARD GREED (Biała Podlaska)
GREED (Biała Podlaska)
GROZA
GRUDENZ SPECIAL BEER próba (15 m)
GUARANA (Namysłów)
GUARD STREET (Nowy Sącz)
GUERILLA (Leszno)
GUGUŁY (Kielce)
GUTA PETIT Live Poznań 88 (15 m)
GUTTED CORPSE
GWIZDEK POLICJANTA (Rzeszów)
GWOŹDZIE (Legnica)
GWÓŹDŹ PROGRAMU (Rawicz)
H.W.D.K. /@@@ W DUPE KOMUNISTOM później DYLIŻANS (Zambrów)
HABERBUSCH 46
HAGIASOPHIA
HARD HATE – Live Nowy Tomyśl 91 (25 m)
HARDLIFE (Łódź)
HARMAGEDDON Live (30m)
HAUSE 407
HEIMAT studio (15 m)
HEINEGO MEDINA
HEKATOMBA (Olkusz)
HER BERGA FATHER MACHER demo(15m)
HERATA SORA (Ostrowiec Świętokrzyski)
HETERODOKSI używali też nazwy NO CONTROL (Brańsk)
HIMERA (Sosnowiec)
HITLER WAS EMO (Toruń)
HIV – Live Stalowa Wola 92 (15m)
HOLY MUSHROOM (Bielsko Biała / Czechowice – Dziedzice)
HOMEOPATIA (Piwniczna)
HONESTY Jarocin 93 (30 m)
HOPE! (Płock
HOUDINI
HOW MUCH LONGER? używali również nazwy JAK DŁUGO JESZCZE? później ULTIMA RATIO (Konin)
HUANA (Bydgoszcz)
HUJOZA (Legionowo)
HVILAGE ART ÓW próba 89 (10m)
HYDRANT później STRESS (Jelenia Góra)
ICE AGE (Kraśnik )
IKUM RAZ (Piła)
IMPENDING FEAR (Ruda Śląska)
IMPETUOSO
IN HELL (Świdnik)
IN THE MAZE OF EXISTENCE (Piła)
INACZEJ
INCIPIT (Szczebrzeszyn)
INDIGNITY (Poznań)
INDUSTRIAL NOISE MACHINE
INFECTED (Świdnik)
INFORMACJA Live Gniezno 96 (30 m)
INKUBATOR (Wrocław)
INKUBATOR JONES (Rzeszów)
INNOWACJA – demo (30 m)
INSECT MACHINE
INSEKT (?????)
INSTYTUT (Pieńsk)
INSURECTION (Kurów /Puławy
INTROSPECT
INVALID HOPE (Zambrów)
INWIGILACJA (Modliborzyce)
IPERYT (Trójmiasto)
IPR (Dębica)
IT BURNS WHITIN (Warszawa)
ITALO DISCO Live (5 minut)
IVAN GROŹNY później BORN IN THE PRL (Gdańsk)
IWAN
IZBA PAMIĘCI PREZESA
IZBA S (Włocławek)
IZBA W (Legnica)
JAJOWODY PANI THATCHER (Iława)
JAK DŁUGO JESZCZE? używali również nazwy HOW MUCH LONGER? później ULTIMA RATIO (Konin)
JAK WALCZYŁEM (Warszawa)
JANKO MUZYKANT (Jaworzno)
JARMARK EUROPA (Warszawa)
JAŚ ONANIZATOR nazwa , pod którą występował zespoł AUSCHWITZ (Wrocław)
JAŚ ZGNILEC (Kłobuck)
JEDNA DUŻA RÓŻA (Wieluń)
JEZUS KOSA (Zamość)
JOHN JOHN & THE GOOD -demo (45m)
JUDGE EARTH (Świdnik)
K.C. demo (20 m)
KAES Próba, Live
KAFAR (Warszawa)
KAFTAN BEZPIECZEŃSTWA później ZAKON ŻEBRZĄCYCH (Gryfów Śląski)
KAJAKI VARIETE wcześniej FORINT (Warszawa
KALECTWO ROBOTA
KAMANDA SZAYBA (Mikołów)
KAMASH AND THE EKERS później TZN XENNA (Raszyn/Warszawa)
KANAŁ (Kołobrzeg) to był zespół, który został stworzony podczas Festiwalu Nowej Fali w Kołobrzegu 1980 r. Tworzyli go muzycy Fornitu, Kryzysu, Deadlocku i Tiltu. Zagrali tam jeden jedyny koncert i przestali istnieć.
KANAŁ (Warszawa)
KAPITAN KLOSS (Wałbrzych)
KARIERA Live DK Kozanów 98 (10 m)
KARIOKA studio Swarzędz 98 (15m)
KARNAWAŁ (Kędzierzyn Koźle)
KASANDRA (Piła)
KASTET- Białystok
KATANA REGANA
KATARYNKA – Taśma Demo 1988
KATORGA (Pieńsk)
KILL AT COMMAND (Lublin)
KILL OFF (Nowy Sącz)
KILL THE FAMIAN FEELING (Warszawa)
KIRKUT (Dębica)
KISIEL Live (20 m)
KLAUSTROFOBIA (Bydgoszcz)
KLAUSTROFOBIA (Mońki)
KLAVE BABKI & GOMEZ (Pieńsk)
KLER KILER –Live Bełchatów 92-93(40 m)
KLERMATORIUM (Biłgoraj)
KLODEST
KLUB 6 KONFIDENTÓW próba 84 (20 m)
KLUSKI Z TRUSKAWKAMI ( Zamość)
KO
KOD GENETYCZNY
KOLOROWE KREDKI ( Kolno)
KOMBATANCI (Jawor)
KOMISARIAT (Wieluń)
KOMISARIAT (Wrocław)
KOMPLEKS PARNOJA studio+Lubartów 89
KOMUNIKAT OM (Pińczów)
KONCENTRAT 96-97 (90 minut)
KONFLIKT POKOLEŃ studio (40m)
KONSPIRA (Bieruń)
KONSPIRA wcześniej TAP
KONSTERNACJA –próba 94 (25 m)
KONTAKT (pre-EKSHUMACJA) – Taśma Demo 1983
KONTRAKT (Susz)
KONTROLA ’85
KONTROLL (Warszawa)
KOŃ K GWIZDA później DZIECI ALEI SPOKOJNYCH (Kędzierzyn Koźle)
KOPULATOR Live (20 m)
KORDON Live Jelenia Góra+próba(40m)
KOROZJA
KORPS później THE CORPS (Białystok)
KOSZAŁEK OPAŁEK (Pary / Grodysławice)
KRAWAT (Legnica)
KROPIDŁO Live Stalowa Wola 92 (5 m)
KRÓLOWIE ŻYCIA (Warszawa)
KRUCJATA (Bielsko Biała)
KRWAWE MELODIE (Warszawa)
KRZYK DZIECKA (Giżycko)
KUBONA (Puławy)
KUCIAPA (Słupsk)
KUJAWIAK POGO (Biała Podlaska)
KU-KLUX-KLER (Tychy)
KULTURA ŻYWYCH BAKTERI próba94(15m)
KULTYWATOR Live 98 (60 m)
KUP NAM PIWO (Sochaczew)
KURCZAK NISZCZYCIEL Jak rzygać…(35m))
KWAŚNI CHŁOPCY (Olsztyn)
LA VERTE gluten grundrib der mohre (15 m)
LAHAINE 13 (Biłgoraj)
LAMENT (Bydgoszcz)
LAST BREATH (Ruda Śląska)
LAST BUT NOT LEAST (Poznań)
LATAWCE Do you Feel
LEAK & SQUEK (Biała Podlaska)
LELIVA OK. ( Szydłowiec)
LEMUEL (Tarnobrzeg)
LEWA NOGA PINOKIO (Białystok)
LEWATYWA (Mońki)
LIBACJONE Live wschowa 90 (10m)
LIBAN
LIGA OCHRONY PRZYRODY (Tarnów)
LIGHT COMES później HEALING (Dąbrowa Górnicza)
LO
LOCAL (Starachowice)
LODÓFKA (Kielce)
LOKATOR Plagi XX-wieku (45 m)
LOMZA APACALOLO (Łomża)
LON CLAYTON -próba Główgów 89 (15m)
LONDYN Portrety (45 m)
LONDYN Wiara (45 m)
LOOK AHEAD (Bielsko Biała)
LOS GRANDOS MACZOS 1977 Próba 2000 , Klub Cegła, Legionowo 2000
LOYAL (Dąbrowa Górnicza)
LSD
LSD 25 (Biłgoraj )
LUES próba (20 m)
LUFTWAFFE (Bartoszyce)
LUGOLA DANCE (Sokołów Podlaski)
LUKRECJA wcześniej BABEL (Bielsko Biała)
LWP demo (40 m)
ŁOMO różne nagrania (25 m)
ŁYSI KORESPONDENCI – Próba(5 m)
MACABRA Live (5m)
MACIEK AND MACIEK próby (25 m)
MAD (Bydgoszcz)
MAD (Rzeszów)
MADVISION (Lublin)
MAIDENS – Dwa światy (45 m)
MALOWANE DZIECI wcześniej ŚWIĘTE PSY później HIPOKRYZJA (Warszawa)
MAŁPI ODÓR
MAM TO W DUPIE (Zamość)
MANIFEST (Bydgoszcz)
MANSLAUGHTER
MARAZM (Kutno)
MARAZM (Szczytno)
MARGINESS później THC X (Namysłów)
MARIANSI Live-studio 89 (35 m)
MARTWA KLASA później WIELKANOC (Lubin)
MARTWE DZIECI GOBELSA Live (15 m)
MARTWY FIOLET (Kraków)
MARYSIA Live Poznań 95 (20 m)
MASS SLAUGHTER
MATERIAŁ (Białystok)
MAXYMILIAN FARADYS Muzyka..(35 m)
ME-ERASED (Sosnowiec)
MEFFI (Piła) wyszła oficjalna kaseta
MIAZMAT (Ciechanów)
MICHELLE WAS WRONG (Lublin)
MILICJA NARODÓW próba 86 (20 m)
MILIMETR AND CZYŻU próba 84 (10m)
MIND EXPLOSION (Krasnystaw)
MIRABELI W.T.R.N.O. (Rzeszów)
MIRLO SOLO – Live Szczekarków 94 (10m)
MISERY OF SOUL później MISERY (Bielsko Biała)
MISERY wcześniej MISERY OF SOUL (Bielsko Biała)
MISIEK CHOOJEK I RODZINA (Gostynin)
MISSPELLED NAME (Nowy Targ)
MIŚKI CHUJKI I RODZINKA (Gostynin)
MOGIŁA ZBIOROWA (Warszawa)
MONACHOMACHIA (Mońki)
MORBID SHIT później SURVIVE AT ANY PRICE (Bydgoszcz)
MORTALITY RATE (Włodawa)
MOTHER FUCKERS wcześniej NO FUCK (Bydgoszcz)
MOZART ZONE (Prabuty)
MROŻONA KAPUSTA próba (30 m)
MUCHA
MUCHOŁAPKA (Zamość)
MURDER IN CORPORATION (Białystok)
MX demo (35 m)
MY FIRST TIME (Toruń / Bydgoszcz)
NACHARANE PRZEPISOWO (Opole)
NADPASEK demo (40m)
NAGA PRAWDA (Ostróda)
NAJAKOTIVA – Demo 199x
NAKED BLADE (Nowy Targ)
NAPIERDALATOR (Biłgoraj)
NAPOLEON PEDERASTA (Luboń)
NARZECZONA STALINA (Zamość)
NASTY HABITS (Warszawa)
NEETZ Live + demo (35 m)
NEO VENTER (Warszawa)
NEOFOBIA (Tarnobrzeg)
NEOSPASMINA (Pisz)
NEURASTHENIA (Lublin)
NEUROLEPROSY (Łódź)
NEW (Pabianice)
NEW YORK CRASNALS (Poznań)
NIAGARA
NICHT SCHISSEN próba (5 m)
NIE CHCE MI SIĘ później SKIS (Biłgoraj)
NIE MA NAS (Żuromin)
NIE PŁACZ KUPIĘ CI CIASTKO (Biłgoraj)
NIEBIESKO ZMARLI (Skarżysko Kamienna)
NIECHAJ ŻYJEM
NIEŁAD (Lesko)
NIEM’N (Toruń)
NIETAKT (Opole)
NIEŻYT NOSA (Rokitki)
NIGDY Live Tarnobrzeg 96 (25 m)
NITERSI
NIŻ
NO ALTERNATIVE (Białystok)
NO NAZIS ( Trójmiasto)
NO PASARAN (Nowy Sącz)
NO PASARAN (Puławy)
NO PRICE później DEUTER (Warszawa)
NO REMORSE (Krosno)
NO RESTRAIN (Wołczyn)
NOCNE POLUCJE (Zamość)
NON CONFORMA (Łapy/Uchowo)
NONSENS wcześniej SIŁA STRACHU (Wrocław)
NORMA (Piła)
NORTH IRA Live Iława 88 (15 m)
NOSTALGIA
NOWA ATLANTYDA (Wieluń)
O KURWA MAĆ
OBIEKCJA
OBS demo/próba 86 (20 m)
OBSESJA próba 85 (15 m)
OBSŁUGA PŁUGA
OD NOVA (Mońki)
ODDAJ STOLEC próba (25 m)
ODDZIAŁ WSPARCIA – Live Lubin 91(15m)
ODŁAM
OFEFEND (Łódź)
OJ ROBOLE próba (40m)
OKO OPATRZNOŚCI split z B.Psy (20m)
OLEVCA później AWARIA (Wrocław)
OLEWATOR
OLO
ONE SHOT EYE (Sosnowiec)
ONI POTRZENI JAK ŚWINI SIODŁO wcześniej POTRZENI JAK ŚWINI SIODŁO (Węgrów)
ONZ Live Zdzieszowice 97 (30 m)
OREXERO (Jelcz-Laskowice)
ORMO (Łomianki)
ORTANK
OSRANE ŚCIANY
OSTATNIE SŁOŃCE (Olsztyn)
OSTRO ALE NIE ZA BARDZO (Siedlce)
OUTCAST (Warszawa)
OVER KILL próba 83 (20 m)
OVER THE EDGE (Poznań)
OVERVHELMED (Olsztyn)
OXYMOROL (Biłgoraj)
P.N.D. (Oświęcim)
P.O.C.
PAKA TIK TAKA później CZERWIEŃ PIERWSZEJ MENSTRUACJI(Świdnik)
PAŁA (Łódź)
PANCERNIK POTIOMKIN (Dębica)
PANIKTREIBRIEGEL (Sierpc)
PANZER SERVICE ( Warszawa)
PAPA MOBILE (Nowy Targ)
PAPIEŻ TOALETOWY (Rzeszów)
PARADOKS ISTNIENIA (Wieluń)
PARAFIENIA Białystok
PARAGAZKA (Strzelce Opolskie)
PARAGRAF (Biłgoraj)
PARAGRAF 119
PARODIA CZŁOWIEKA (Pruszków)
PARTYZANCI (Piła)
PASAŻER 81 (Strzelce Opolskie / Opole)
PASEK PANA PREZYDENTA (Piła)
PAZERNE ŁAPY Obraz życia (35m)
PEEREL (Kluczbork)
PEOPLE DON’T MAKE POLITICS (Oświęcim)
PERGIO MINAS (Radom)
PERSHING (Warszawa)
PERSWAZJA
PERZ (Lubin)
PIEKŁO PODPARTE DESKĄ (Chełm)
PIERSI BRYGIDY
PIERWSZA LINIA FRONTU (Mońki)
PIETNAŚCIE PO PIĄTEJ (Złotów)
PIPINESKA demo (15m)
PITA LALA (Wielopole Skrzyńskie)
PKP (Jelenia Góra)
PLACEBO – Próba 198x
PLASTUSIOWY PAMIĘTNIK
PLUŁ Z GÓRY Live 94 (15 m)
PLUTON 35 (Legnica)
PM SUWAŁKI Live (15 m)
POCURVIENIE
PODJEBANE OCZY OSŁA
POJARA OI (Szczecin)
POLAND (Warszawa) W 1980 wydali demo.
POLNISHE BANDITEN wcześniej CLOSED (Międzyrzec Podlaski)
POLOWCZYK – próba Poznań 80 (10 m)
POMARSZCZONE OBCĘGI
PORADNIK UZDRAWIACZA (Warszawa)
PORNOSKINS / CLINT EASTWOOD – Demo 2010 – “”
POSITIVE AGGREESSION (Żyrardów)
POSKRIPTUM (Płock)
POTRZEBNI JAK ŚWINI SIODŁO póxniej ONI POTRZENI JAK ŚWINI SIODŁO (Węgrów)
POWER OF LOVE (Białystok)
PRAFDATA Jarocin 86 (25 m)
PRESSURE RISING (Warszawa)
PREVAIL (Szczytno)
PREVENTION (Ruda Śląska)
PRO DEMO MEA (Bydgoszcz)
PROBE (Łódź)
PROBLEMY POKOJU I SOCJALIZMU (Białystok)
PROCES 66 (Krasnystaw)
PROJECT B.
PROPAGANJA TERRORISTA (Trójmiasto)
PROPERITY OF REVOLUTION (Biała Podlaska)
PROSEKTORIUM – Taśma Demo 1982
PROTEST KUBUSIA PUCHATKA OJ (Bytów)
PRÓBA MIKROFONU później PRZEWRÓT (Chocianów)
PRYMITYW ROCK (Wrocław)
PRZEKLĘTA CISZA ULIC – Hermetyczne życie
PRZEWRÓT dawniej PRÓBA MIKROFONU (Chocianów)
PRZPOMPOWNIA ŚCIEKÓW (Zwoleń)
PRZYCHODNIA W. (Lwówek Śląski)
PSIA KREW (Biłgoraj)
PSY RZEŹNIKA wcześniej THE SKUNX (Warszawa)
PSYCHIATRYK DLA NOWORODKÓW (@@@nice)
PSYCHO OUT (Stalowa Wola / Biłgoraj)
PSYCHONAPRAWA (Józefów k. Biłgoraja)
PSYCHOPATHIC SCREAM
PSYCHOTERROR
PUBLIC COUNTER (Kruszwica)
PULARYS
PUMEKS (Słupsk)
PUNISHMENT (Konin)
PUNK PROTEST (Wola Dębińska k. Brzeska)
PUNKT WIDZENIA (Sędziszów Małopolski)
PUNKT ZWROTNY demo+live 98 (90 m)
PUSZKA PANDORY Live (15 m)
QULALA później QULALA CZERWONY AUTOBUS (Zambrów)
R 8 (Mońki)
R.A.F. – Live (5m)
RABARBAR (Legionowo)
RACJA (Kielce)
RADE MOR (Zwoleń)
RADIO WARSZAWA –demo/live 84 (40m)
RADOŚĆ DZIECI KALEKICH
RAINHOLD (Wrocław)
RANCID AMPUTATION
RATS BRIGADE (Wrocław)
RAUS wcześniej THE SEX OFFENDERS później BUDOSTAL później EXEKUCJA (Warszawa)
RAZ TU RAZ TAM (???????) –próba 96 (35m)
RĄBANA (????)
REASON (Biała Podlaska)
REASON TO GO (Lublin ???)
REBELIANCKIE PARAPETY (???????) –Live 92 (20m)
REBLECHON PENZING (Pieńsk)
RECOGNIZE THE TRUTH (??????)
RED ACTORS (Warszawa)
REGENT (????)
REGRES (Suchowola)
REGRES (Warszawa)
REICHE (Ropczyce)
REINKARNACJA wcześniej CRIMINAL CHAOS (Mońki)
REKRUT (Legnica)
REPRESS (Katowice)
RESPONSIBILITY (Ełk)
REVANGE (Piaseczno)
REVO – Taśma Demo 10.1984
REVOLTA
REWOLUCJA GÓWNIARZY (?????)
REŻIM CZERWONYCH AUTOBUSÓW (Opole)
REŻIM GENERAŁA WŁADKA (?????) 88-89 (15 m)
RIPEGOAD (Nowy Targ)
RIPEGOAD (Oświęcim)
RIWER HOPE (Lublin???)
ROBOCZY NASZ TRUD (Poznań)
ROMANTYCZNA PREZERWATYWA (Jawor)
ROPE (??????)
ROTTEN BURAKEN (Lubartów)
ROZDZIELNIA WARZYW (Warszawa)
ROZSZCZEPIENIE JĄDER REAKTORA (Gdańsk)
RÓŻANIEC (???????) Live (15 m)
RÓŻNICA CZASU (???????) Live Bielsko Biała 87(10m)
RÓŻOWY BALONIK (???????) Live (20 m)
S.G. O. NALOT (Warszawa)
S.J.K. / SYNOWIE JEDNEJ KURWY (Wrocław)
S.O.T. (Sarcastic Open Terror)
S.P.G. (Bielsk Podlaski)
SACRUM (Iława)
SALAD DAYS później AFRAID OF THAT DAY (Warszawa)
SALT 10 – Warszawa, 1982
SAMARA (Kartuzy)
SAMARA (Stalowa Wola)
SAMI MUZYCY (Białystok)
SAMI SFOI (??????) –próba Gdańsk (30 m)
SAMOLUBNY (Toruń)
SAN SALVADOR Białystok
SANDAŁY JUDASZA (????)
SANTRAK (Szczecin)
SCARLET ADORNS THE SNOW (Lublin ???)
S’CATCH ! (Gliwice)
SCHISTOSOMA
SCIANA STRACEŃ (??????)
SECOND CREW (Kościerzyna
SEKEFERO
SELEKCJA (Lubin)
SELEKCJA (Warszawa)
SELF CONTROL (Bychawa)
SELF MADE BOMB (Łask)
SELF RESPECT Wrocław
SENSYMILIA RÓŻNOKOLOROWE (??????) -93-4(40m)
SENZA FAR NULLA próba (20m)
SEX OFFENDERS (Warszawa)
SEX SHOP
SEXTON – Live Swidnik 87 (10m)
SHALL WE DIE (Rzeszów)
SHALOM wcześniej DISCRUST (Bielsko Biała)
SHECK ’80 (Wrocław)
SIARA próba (10m)
SICK BRIAN (Czechowice Dziedzice)
SIDHE (Ostróda)
SIDHE (Złotów)
SILENCE EVER AFTER (Świdnik)
SILENCE IS CONSENT (Toruń)
SILENCE OF GOD (Bielsko Biała)
SILENCE RIPPER
SILENT STREAM (Siemiatycze)
SIŁA ZBROJNA (Szczecin)
SINGHAYA
SKAPSUŁA -T.X.Y. (Żuromin)
SKI wcześniej CHLEB Z KIEŁBASĄ (Toruń)
SKIERMAHT (Legionowo)
SKIS wcześniej NIE CHCE MI SIĘ (Biłgoraj)
SKOP – Taśma Demo
SKRZYPCE studio J.Góra 87(15m)
SLAMS (Wejherowo)
SLOW DOWN (Polkowice)
SLOW HARD (Płock)
SLUMS (Białystok)
SNUF
SO2 Bunt i terror (30m)
SOCIAL ACTIVITY (Ostrowiec Świętokrzyski)
SOFOS wcześniej BETONOWA WIOSKA SOWCHOZ (Kęty)
SOLUTION później TOMORROW OR YESTERDAY (Suwałki)
SOŁDAT – Taśma Demo
SOORY – demo (30 m)
SOUL IN PAIN (Dębica)
SPG (Płońsk)
SPLATTED ENTRAILS (Warszawa)
SPLIT (Warszawa)
SPOKOJNY ODDECH
SPRINGWATER (Białystok)
SPRÓTY WÓR
SQUASH BOWELS
SRAM NA WAS Taśma Demo „Wola Życia
SS CRUSHER (Brzeg)
STATUS LIBERATIS (Legnica)
STEELMAN (Puławy / Kurów)
STÓJ BO STRZELAM później ALERGIA (Zduńska Wola)
STRIKE A CHORD (Puławy)
STRONCO (Białystok)
STRYCHINA – Live Poznań 99 (20 m)
STUPIDS BRAINS – demo Ciechanów (20m)
STYGMATYK – demo (40m)
SUBVERT (Ostrowiec Świętokrzyski)
SUROWY TATO (Ostrów Wielkopolski)
SURVIVE AT ANY PRICE później MORBID SHIT (Bydgoszcz)
SUSPENSA (Tarnowskie Góry)
SVOBODA (Augustów)
SYNOWIE JEDNEJ KURWY –próba (5m)
SYNTETYK (Krotoszyn / Gostyń)
SZAKALE Live (25m)
SZAŁ KONSUMPCJI (Warszawa)
SZAMBONUREK Anioł i diabeł (30m)
SZARE SZEREGI (Kielce)
SZCZURY BAKUNINA (Nowy Dwór Mazowiecki)/ Warszawa)
SZCZYNY MARYNY później ŚWIĘTE PSY później MALOWANE DZIECI później HIPOKRYZJA (Warszawa)
SZLABAN (Lublin)
SZNÓRÓWKA (????nie jestemśmy pewi czy to nie ta sama kapela co SZNÓRÓWA z Biłgoraja ????) Live (20 m)
SZNURÓWA (Biłgoraj)
SZOK (Lwówek Śląski)
SZPAKI Jarocin 85 (15 m)
SZUBIENICA Live (30m)
SZWADRON ŚMIERCI
ŚCIEKI (Bytów)
ŚMIECH IGNORANCJI (Kalisz)
ŚNIADANIE MISTRZÓW (Wrocław)
ŚWIĘTE PSY wcześniej SZCZYNY MARYNY później MALOWANE DZIECI (Warszawa)
ŚWINIE
T.I.N.E.D Życie to nie bajka (50 m)
T.S.O.E. – THE SOLUTION OF ETERNITY (Mikołów/Orzesze/Jaskowice)
T.T. TASK
TABORED próba Grodzisk Wlkp. (30 m)
TAEDIUM VITAE (Mońki)
TAK CZY INACZEJ (Bialystok)
TAM GDZIE ROSNĄ POZIOMKI (????)
TANDETA próba (20 m)
TANIA ODZIEŻ NA WAGĘ Live 94 (15 m)
TANK (Warszawa)
TANK INWAZJA (Kraków)
TAP później KONSPIRA (
TASS – Taśma Demo 1980
TEN SECOND DOWN (Złotów)
TENATURAT (Krasnystaw)
TEO TILL – Taśma Demo 1985
TEODORS Live Lublin (10 m)
TERMENTOL (Kłobuck)
TEXAS RANGERS (Gliwice)
THANX FOR FUCKING NOTHING (Biała Podlaska)
THE ANTHEM (Warszawa)
THE BLOCADE (Zduńska Wola)
THE BOORS później KRYZYS (Warszawa)
THE BOX OF CHOCOLADES (Częstochowa)
THE BUDYŃ –Kochajcie zwierzęta (30 m)
THE CLASHCZ (Lesko)
THE CREW (Wrocław)
THE CZAPKERS (Gliwice)
THE DEAD GOATS
THE EXCES znani również jako EXCES (Poznań)
THE FEKT (Kraków)
THE FORMACJA (Orzesze Woszczyce /Mikołów)
THE FREAK
THE GENERACJA (Legnica)
THE GENERACJA wcześniej MATERIALNY SYF (Dąbrowa Białostocka)
THE GLANS (Białystok)
THE KUTAS
THE LESS – Live Legnica 89 (30 m)
THE LIVER wcześniej FORMACJA NOWY FORDON (Bydgoszcz)
THE LOOSERS (Rawicz)
THE MAKULATURAS
THE NAPIERDALATION (Kielce)
THE NUTS (Bestwinka k. Bielska Białej)
THE PETS –próba (10m)
THE PIERDOLS
THE PILATORS (Wodzisław Śląski / Pszów)
THE PISIORS (Świdnica)
THE PLAGIATORS demo97 (50 m)
THE POPPIES –demo 98 (20m)
THE POYEBS (Bielsk Podlaski)
THE Q-TASS(Słupsk)
THE RIPPERS (Białystok
THE SCHLAM próba 88 (10 m)
THE SCORES
THE SEX OFFENDERS później RAUS później BUDOSTAL później EXEKUCJA (Warszawa)
THE SKUNX później PSY RZEŹNIKA (Warszawa)
THE SPAD (Nowy Sącz)
THE TOTTEN BURAKEN (?????)
THE TROUBLES (Warszawa)
THE TRUPERS Płonące krzyże (40 m)
THE WYTRYSK próby Lublin 80-82(17 m)
THE YARD ( próba (50m)
THERE IS NO ESCAPE ( Jastrzębie Zdrój / Orzesze)
THIS IS NOT ETERNAL DESIGNATION – T.I.N.E.D. (Złotoryja)
THIS MEANS WAR ! (Lublin)
TIANANMEN później HOS (Rzeszów)
TINS (Opole)
TITANIC (Lubin)
TLTM (Częstochowa)
TO NIC (Wieluń)
TOO NOISE (Lidzbark Warmiński)
TOA (Legnica)
TOKARZ INFERNO (Białystok)
TOMORROW OR YESTERDAY T.O.Y. wcześniej SOLUTION (Suwałki)
TOTAL ATTACK wcześniej PABIEDA (Łapy)
TOTAL DESTROY Ostrołęka / Różan
TOTAL FRONT (Nałęczów)
TOTAL GARAŻ MUSIC próba (35 m)
TOTAL NOSIE – Live Lubartów 94 (40m)
TOTAL SCHIZO (Czeladź)
TOTAL SHIT
TOTUS TUUS (Kraków)
TOXOPLAZMOZA (Rzeszów)
TRAMP IN THE DARKNESS (Inowrocław)
TRANSFUZJA
TRASH (Ruda Śląska)
TREND OUT (Busko Zdrój) wyszła kaseta
TRISTAN DA CUNHA (Zambrów
TROND (Łódź)
TRUJAKI
TRYUMF WOLI próba 89 (25 m)
TRZY KROPKI (Chełm)
TURKUĆ PODJADEK (Białystok)
TUWR –Live-próba Poznań (25 m)
TV ROBOL (Krapkowice Otmęt)
TWAROŻEK Live (5 m)
TY MI PRZYPOMINASZ MOJEGO OJCA (Wrocław)
TZN ANNEX – Odwrócona Taśma Demo 1982
U.T.C. Live (30 m)
U.Z.I To wszystko ja (40 m)
UBIK
UBOGO ALE CHĘDOGO –squot Berlin (30m)
U-BOT (Legnica)
UCHO MEDUZY
UDAR MÓZGU próba Garwolin 80-81 (10m)
ULICA CERAMICZNA (Nowy Targ)
ULTIMA RATIO wcześniej JAK DLUGO JESZCZE? / HOW MUCH LONGER ?(Konin)
UNCONSENT (Cieszyn)
UNDECIDET ( Bartoszyce)
UNDERGO (Suchowola / Białystok)
UNDERTAKER (Mońki)
UNIT INFUSION (Tuplice k. Żar)
UNITY OF BLOOD (Poznań)
UP & UP (Toruń)
UPA Live (10m)
UR (Kielce)
URNA Live (10 m)
USE THE BRAIN (Tarnobrzeg)
USG (Rzeszów)
USL
USTA (Toruń)
USTA MORFINY wcześniej MONOPOLOI (Biłgoraj)
USTERKI (Warszawa)
USUAL MUZS I -inaczej I SZUM LASU pisane od tyłu (Olsztyn)
USZY KATIUSZY
UŚMIECH KOMBINEREK (Opole)
UTOPIA WITHIN (Warszawa)
UTRATA ŚWIADOMOŚCI później ŚWIADOMOŚĆ (Nowa Sarzyna)
V- CORPSE (Oświęcim)
VERRECKE (Strzelce Opolskie)
VOVA (Jawor)
W KOŃCU CO TAM (Poznań)
WALONKI SOŁTYSA (Szczebrzeszyn)
WAŁ KARDANA (Warszawa)
WAŁASI
WANNA COOKIE – Proba 1996
WARIATEN HAUS (Białystok)
WARSCHAW PAKT (Złotoryja)
WAYNANAOY
WBREW LOGICE
WCIĄGNIĘTA KASETA
WIELKA IMPROWIZACJA próba 93 (25 m)
WIEŻA CIŚNIEŃ (Lublin)
WILDS (Wrocław)
WILKIE SPRZĘŻENIE
WIOSNA GŁUPCÓW (Rawicz)
WITHOUT CONTROL wcześniej DISCHORD (Nowy Sącz)
WODA UTLENIONA później KALESONY BOGA WOJNY (Świerzawa)
WOLFPACK ( Dębica)
WRONY NA ŚNIEGU
WRÓG PUBLICZNY NR 1 (Jasło)
WYBITE ZĘBY PRYMASA (Kraków)
WYROK ŚMIERCI (Mońki)
WYRÓB TRUMIEN (Głuchołazy)
WYTRYSK jednorazowa efemeryda złożona z członków NOCNYCH SZCZURÓW & PKS na festiwalu w Kołobrzegu w roku 1980 r.
WZAJEMNA PEWNOŚĆ ZNISZCZENIA (Ruda Śląska)
WZDĘCIE JELIT próba (15 m)
X KOX (Kutno)
X.I.T. Live (30 m)
YA BASTA (Żuromin)
YABOL
YOUNG REWOLUTION –Live (20 m)
YUPPIE SCUM
ZABURZENIE ORGAZMU (Bielsko Biała)
ZACNA ANIA Kill the Silence (40 m)
ZAGŁADA (Białystok)
ZAKAZ (Bielsko Biała)
ZAKAZ WJAZDU Live (20 m)
ZAKŁAD KARNY (Legnica)
ZARDZEWIAŁE CIASTKO (Wrocław)
ZATRZYMANI ZA ROZBÓJ (Iława)
ZDALNIE STEROWANY MAKAR –Live(16m)
ZDRADA STANU (Chocianów)
ZDRÓWKO HIMLERA (Sędziszów Malopolski) ?????
ZEMSTA ROLNIKA (Biłgoraj)
ZERO BUNTU (Zambrów)
ZGIS
ZGNIETA
ZŁOMOWISKO
ZŁY BEDNARZ
ZŁY PIES Ap.22, 13, 14 (40 m)
ZNOWU MNIE SUSZY próba 86 (15m)
ŻARNOWIEC (Warszawa)
ŻARÓWECZKI (Szczecin)
ŻEGNAJ LALECZKO (Bychawa)
ŻNIWA Live poznań 96 (10 m)
ŻYDOKOMUNA
ŻYLASTY KOGUT (Gliwice)
ŻYLETKI STALINA (Gdańsk)


Napisz komentarz

Udostępnij: