[Koronawirus] 1-wszy przypadek w Polsce? Nieoficjalnie potwierdzony przez krakowskich lekarzy

934
0
Udostępnij:

Koronawirus jest już w Polsce 26.02.2020? Szokujące informacje! Według nieoficjalnych doniesień, do których dotarł Super Express, lekarze z 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie potwierdzili pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. Czekamy na oficjalnie potwierdzenie! Pacjent przebywa w tym momencie w placówce przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie. Lekarze mieli u niego potwierdzić pierwszy w Polsce przypadek koronawirusa. – informuje portal SE.pl.

Potwierdzono pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Minister zdrowia zaś twierdzi, że nie ma jeszcze żadnego potwierdzonego przypadku.
Pierwszy przypadek potwierdzili krakowscy lekarze z 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką – podał portal se.pl. Na stronie PILNE: Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce! [RELACJA NA ŻYWO] portal se.pl prowadzi relację na żywo.
Minister zdrowia, Łukasz Szumowski twierdzi jednak, że nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia koronawirusa.
Na chwilę obecną nie ma żadnego potwierdzonego przypadku koronawirusa w Polsce – powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Szumowski.

Portal internetowy wprawo.pl zamieścił artykuł, który mówi, iż szpital w Krakowie także dementuje informacje o koronowirusie, pojawiające się w mediach:
Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką wydał oświadczenie dotyczące doniesień o pierwszym przypadku koronawirusa w Polsce. – 5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ z siedzibą w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej 1-3 oświadcza, że pojawiające się w mediach informacje o potwierdzonym przypadku pacjenta zakażonego koronawirusem są nieprawdziwe.

Póki co, internauci mówią o bałaganie informacyjnym. Zachęcamy do śledzenia informacji na portalu se.pl, gdzie wpisy są stale aktualizowane. Przejście na stronę po kliknięciu w LINK, lub screen ze strony se.pl poniżej:

Screen ze strony se.pl

 

 

 

 

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: