Młodzieżowa Orkiestra Dęta z OCK zebrała ponad 7500zł dla Jacka

Udostępnij:


Jest nam niezmiernie miło publikować na naszym portalu pozytywne informację. Do takich należą przede wszystkim wiadomości dotyczące efektów akcji charytatywnych, prowadzonych na rzecz osób potrzebujących wsparcia w naszej okolicy.
Tym razem, na łamach portalu Opolska TV piszemy o dobrych sercach członków Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Opolskiego Centrum Kultury, którzy zaangażowali się w dobroczynną zbiórkę na rzecz Jacka Mroczkowskiego. Orkiestra z OCK, pod kierownictwem kapelmistrza Stanisława Szymaniaka, podczas czterech niedzielnych koncertów, w czterech parafiach w powiecie opolskim, zebrała dla Jacka Mroczkowskiego kwotę 7549zł. Cała zebrana kwota przekazana została na indywidualne konto zbiórki, prowadzone przez Fundację SiePomaga.
Koncerty i zbiórki Młodzieżowej Orkiestry Dętej dla Jacka odbyły się:
– 26 stycznia w Parafii św. Maksymiliana Kolbego w Pusznie,
– 2 lutego w Parafii Świętej Trójcy w Chodlu,
– 16 lutego w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Bobach,
– 23 lutego w Parafii pw Matki Bożej Królowej Polski w Zagłobie.
Dzięki zaangażowaniu i wielkoduszności wszystkich uczestników koncertów, kapłanów, a w szczególności muzyków orkiestry dętej, po raz kolejny mamy okazję być świadkami szczytnej inicjatywy, gestu, za sprawą którego udało się zebrać tak znacząca kwotę. Członkowie orkiestry składają również podziękowania dla pana Stanisława Lankamera, który za darmo zawiózł orkiestrę do Bobów i Zagłoby.

Autor: Opolska TV / Paweł Januszek

 

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: