Gratulujemy zwycięzcom licytacji koncertowych dla Jacka. Nadal można wesprzeć zbiórkę na grupie Facebookowej z licytacjami.

Udostępnij:


Dzisiaj o godz. 15.00 zakończyły się licytacje dwóch obrazów autorstwa osadzonego w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim oraz płyty DVD „Romuald Lipko BAND”, które przekazane zostały na Koncert Charytatywny dla Jacka Mroczkowskiego. Przedmioty te postanowiliśmy zlicytować po koncercie – jak widać to był dobry pomysł. Przypominamy, że podczas koncertu w Opolskim Centrum Kultury udało się zebrać 13.670 złotych, które w całości przelane zostały na konto Fundacji SiePomaga z przeznaczeniem na zakup protezy ręki. Po koncercie została utworzona grupa na Faceboku „Licytacje dla Jacka Mroczkowskiego”, gdzie osoby chętne wspomóc Jacka wystawiają i licytują różne „fanty”.
Gratulujemy zwycięzcom naszych aukcji koncertowych dla Jacka:
1. Obraz nr 1 „Krajobraz kosmiczny” – zwycięzca aukcji: Maciej Gołębiowski, kwota 260zł.
2. Obraz nr 2 „Osobliwość kosmiczna” – zwycięzca aukcji: Maciej Gołębiowski, kwota 250zł.
3. Płyta DVD „Romuald Lipko BAND” – zwycięzca aukcji: Dariusz Kołodyński, kwota 140zł.

Aby dokończyć licytację, prosimy Zwycięzców o przelanie odpowiednich kwot na stronie https://www.siepomaga.pl/reka-jacka, podpisując się bądź własnym imieniem i nazwiskiem, bądź „licytacje OCK”, a następnie kontakt w sprawie odebrania przedmiotów. W przypadku braku możliwości wpłat internetowych, zapraszamy po osobisty odbiór „fantów” w Opolskim centrum Kultury. W razie pytań prosimy dzwonić pod nr 692680754.
Dzięki zaangażowaniu uczestników koncertu oraz Państwa udziale w aukcjach, możemy śmiało poinformować, iż w całym koncercie charytatywnym zebraliśmy łącznie 14.220 złotych.  Mimo, że koncert już został zamknięty, zapraszamy do dołączenia do grupy „Licytacje dla Jacka Mroczkowskiego” – LINK FACEBOOK i włączenia się do pozostałych licytacji. Naprawdę warto! Zgodnie z informacjami na portalu Fundacji SiePomaga, zbiórka na ten dobroczynny cel trwać będzie do 13 Kwietnia 2020. LINK bezpośredni do wpłat – https://www.siepomaga.pl/reka-jacka.
autor: Paweł Januszek

fot. Obraz nr 1.

fot. Obraz nr 2

fot. Płyta DVD

 

 

 

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: