[Opolski S-❤️-S] Operacja jest nadzieją dla Jasia z Karczmisk. Zachęcamy do wsparcia kosztownego leczenia!

3755
0
Udostępnij:


Serdecznie zachęcamy do wsparcia malutkiego mieszkańca Karczmisk – Jasia Bednarza. Maluszek jest podopiecznym Fundacji SiePomaga, a celem zbiórki charytatywnej są bardzo kosztowne „Operacje czaszki oraz rozdzielenia paluszków rąk i nóg”. W walce o życie synka nie jestem sama, wiem to i z całego serca dziękuję – opisuje swoją sytuację pani Dorota, mama chłopca, u którego zdiagnozowano Zespół Aperta.
„PILNE! Do 12 lutego musimy wpłacić zaliczkę (ok. 110 tysięcy złotych), by Jaś mógł być zoperowany! To w USA na naszego synka czeka nadzieja na życie. Dr Fearon może dać naszemu synkowi szansę, jednak koszty leczenia są bardzo duże… Bardzo prosimy, pomóż nam ratować Jasia!
Obiecałam sobie, że zrobię co w mojej mocy, aby piętno choroby genetycznej nie zniszczyło życia niewinnego, bezbronnego dziecka. Mojego dziecka… Trzy pierwsze, najważniejsze operacje – rozdzielenie paluszków u rączek i nóżek oraz powiększenie czaszki – wyceniono na niemal pół miliona złotych. 
Jeśli jednak nie zdążymy z ratunkiem, dojdzie do nieodwracalnych zmian, na wszystko będzie za późno… Choroba Jasia postawiła na mojej drodze mnóstwo wspaniałych ludzi o ogromnych sercach, którzy dali mi siłę do walki. W walce o życie synka nie jestem sama, wiem to i z całego serca dziękuję. Jednak potrzeba wielu osób o ogromnych sercach, by uratować Jasia. Dlatego dziś pukam do Twoich drzwi z prośbą o pomoc. Los okrutnie skrzywdził moje dziecko, ale swoją miłością i poświęceniem chcę mu wszystko wynagrodzić. W imieniu całej naszej rodziny z całego serca proszę o ratunek…”
Dorota Bednarz, mama
Poniżej, przy można przekazać darowiznę:

Zachęcamy także do udziału w licytacjach na grupie FaceBookowej – Licytacje dla Jasia Bednarza – LINK.

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: