Podsumowanie koncertu dla Jacka. Udało się, zebraliśmy 13.670 złotych!

Udostępnij:


Drodzy, kochani, szanowni przyjaciele! Jesteście wielcy!
Kwota jaką udało się zgromadzić w Koncercie charytatywnym dla Jacka to 13.670zł. 💪🥇😍
💓Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników wydarzenia, tak żywiołowo licytujących fanty na aukcjach. Dla ofiarodawców, czyli firm, instytucji i osób prywatnych, którzy tak licznie przekazali cenne i wyjątkowe przedmioty na aukcje koncertowe.
💓Wielkie chapeau bas dla artystów i zespołów muzycznych, dzięki którym udało się stworzyć znakomity program – trwający ponad 6 godzin! Od początku sala widowiskowo-kinowa Opolskiego Centrum Kultury była przepełniona pozytywnymi emocjami i wspaniałą widownią.
💓Wśród publiczności byli także nasi koledzy i przyjaciele, znajome twarze, które zawsze są gotowe wspierać nas i nasze cele w koncertach charytatywnych.
💓Nieocenione zaangażowanie pracowników Opolskiego Centrum Kultury, którzy całą swoją mocą zaangażowali się w przygotowanie i organizację akcji dobroczynnej dla Jacka.
💓Dziękujemy wszystkim, również Jackowi i Jego rodzinie, za pomoc przy koncercie, za przybycie, wzruszenia i radość jaka towarzyszyła nam wszystkim po tak udanym koncercie.
Usłyszeliśmy wiele ciepłych słów na temat całej akcji, czyli śmiało możemy powiedzieć, że się udało. Była moc!👌
Dziękujemy!👍👏
Organizator: Opolskie Centrum Kultury
Patronat medialny: Opolska TV
Cel: Fundacja Siepomaga.pl – zakup protezy reki: https://www.siepomaga.pl/reka-jacka
ps. Jeszcze jedna gorąca prośba, o oznaczanie się wszystkich uczestników na zdjęciu FaceBookowym z przelewem bankowym, który został dziś wykonany, a cała kwota pojawi się niebawem na koncie Fundacji SiePomaga.


 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: