19 stycznia zagramy dla Jacka! Koncert charytatywny w OCK

Udostępnij:Zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola Lubelskiego i okolic na wydarzenie dobroczynne Koncert Charytatywny „Dla Jacka”, który organizowany jest przez Opolskie Centrum Kultury w partnerstwie z Fundacją SiePomaga oraz z rodziną i przyjaciółmi Jacka Mroczkowskiego. Jacek latem 2019 roku uległ bardzo poważnemu wypadkowi, w wyniku którego stracił prawą rękę. Od kilku miesięcy jako podopieczny Fundacji SiePomaga stara się zebrać środki na protezę ręki. Wspiera Go w tym żona oraz córki, które mobilizują przyjaciół i znajomych, aby zebrać pieniądze. Opolskie Centrum Kultury wraz z partnerami postanowiło włączyć się do akcji organizując koncert charytatywny w dniu 19 stycznia 2020r.
Jacek jest perkusistą, ma wielu muzycznych przyjaciół, którzy wystąpią podczas imprezy. Tego dnia dla Niego zagrają zaprzyjaźnione zespoły muzyczne, odbędą się aukcje oraz kwesta. Cała zebrana kwota zasili konto Fundacji SiePomaga. Opolska TV z całą mocą patronuje temu szczytnemu wydarzeniu. Gorąco zapraszamy! Wszelkie informacje pod numerem 818272567 oraz 692680754.
Zapraszamy również do wysłuchania reportażu pt. „A właśnie, że zagram„, poświęconego Jackowi, którego emisja miała miejsce na antenie Polskiego Radia  – link do reportażu
źródło: Opolskie Centrum Kultury / Fundacja SiePomaga
(W zapowiedzi video na YouTube wykorzystano fragmenty reportażu <LINK>: Tytuł audycji: Reportaż w Trójce, Tytuł reportażu: „A właśnie, że zagram”, Autorka reportażu: Agnieszka Szwajgier, Data emisji: 9.12.2019)
Instrumenty muzyczne na Ceneo.pl

[insert page=’gramy-dla-jacka-w-ock-koncert-charytatywny’ display=’post-thumbnail’]

Napisz komentarz

Udostępnij: