Policjanci zebrali pieniądze i kupili zabawki dla dzieci

969
0
Udostępnij:

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim po raz kolejny zaangażowali się w dobrowolną zbiórkę pieniędzy. Z zebranej kwoty zakupiono zabawki, materiały edukacyjne oraz stoliki i krzesełka, które trafiły na Oddział Dziecięcy w Szpitalu w Poniatowej.
Święta to doskonały czas, aby pamiętać o innych. Z takiego założenia wyszli opolscy policjanci i pracownicy cywilni. Ogłosili wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych dobrowolną zbiórkę pieniędzy. Z zebranej kwoty zakupiono stoliki, krzesełka, zabawki i materiały edukacyjne, którymi postanowili obdarować Oddział Dziecięcy Szpitala w Poniatowej. Wszystkie prezenty funkcjonariusze zawieźli radiowozem do szpitala.
Dzieci odwiedził Komendant Powiatowy Policji w Opolu Lubelskim kom. Leszek Wierzejski jego zastępca podinsp. Bogdan Stasiak, zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Poniatowej kom. Anna Cyrkler oraz policjanci opolskiej jednostki. Przekazane prezenty z pewnością umilą pobyt maluchom przebywającym na oddziale. Największym podziękowaniem dla funkcjonariuszy ze strony maluchów był ich szczery uśmiech.
źródło/foto: lubelska.policja.gov.pl

 

Napisz komentarz

Udostępnij: