[Opolski S-❤️-S] Potrzeba mnóstwa pieniędzy na leczenie malutkiego Patryka. Zachęcamy do wsparcia!

Udostępnij:Na prośbę naszej koleżanki Edyty Żur, która prywatnie jest super mamą, a zawodowo pracownikiem KP Policji w Opolu Lubelskim, gdzie pełni funkcję rzecznika prasowego, zamieszczamy w Opolskim S-❤️-S gorącą zachętę do wsparcia Patryka, 8 miesięcznego chłopczyka, podopiecznego Fundacji SiePomaga. Leczenie jest bardzo kosztowne, cała nadzieja w ludziach o szlachetnych sercach. Z tą smutną historią zapoznacie się Państwo w materiałach wideo przygotowanych przez fundację oraz na stronie https://www.siepomaga.pl/patrys. Zachęcamy do wsparcia!
PatRyś ma dopiero 8 miesięcy. Choruje na rdzeniowy zanik mięśni SMA typu 1. Bezlitosna choroba każdego dnia odbiera mu podstawowe życiowe zdolności – jedzenia, poruszania się, a nawet oddychania. Jeśli nie dostanie leku wartego 9 milionów złotych, umrze w męczarniach na oczach najbliższych. Nie pozwólmy na to! Oto słowa Mamy Patrysia:
Każdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Zrobiłby dla niego wszystko. U nas to „wszystko” to zbiórka ogromnej kwoty na lek, to także oddanie części swojej prywatności… Co jeśli nie zdążymy? Jedyna szansa na uratowanie naszego synka przepadnie„.
Wsparcie można przekazać przechodząc na stronę Fundacji SiePomaga LINK, lub poniżej przy pomocy banera:

Poniżej historia codziennego życia Patrysia ukazana w 60 sekund. Nie da się opisać całej walki i trudu jaki toczymy z rdzeniowym zanikiem mięśni, nawet gdybyśmy nagrywali cały dzień. To tylko urywek naszego obecnego życia i walki jaką musi staczać Patryk każdego dnia. Walczymy o najdroższy lek świata. Pomóż nam zebrać 9 mln!!!

źródło: Fundacja SiePomaga
Autor: Opolska TV / Paweł Januszek

Napisz komentarz

Udostępnij: