Reklama na portalu Opolska TV

1731
0
Udostępnij:

W zależności od rodzaju, czasu publikacji i miejsca zamieszczenia reklamy na naszym portalu, koszt rozpoczyna się już od 10zł. W ofercie przewidujemy również współpracę partnerską, sponsoring oraz kampanię w postaci np. PROMOCJI DUŻEJ MARKI na bazie całego naszego portalu. Z kolei jeżeli jesteś organizatorem wydarzenia w regionie, to istnieje także skuteczna opcja promocji np. nadchodzących imprez. Zachęcamy do przejrzenia oferty i kontaktu telefonicznego, ponieważ w ten sposób pomożemy dopasować reklamę tak, aby osiągnęła najlepszy zamierzony efekt.

Przykładowe formy reklamy:

LOGO wyświetlane w specjalnym sliderze w górnej części strony głównej i w artykułach, w/g powyższego przykładu – 50zł/msc. Podobne LOGO, jednak na dole strony głównej, przeznaczone jest między innymi dla DONATORÓW OPOLSKA TV w przewijanym sliderze PARTNERZY/SPONSORZY10zł/msc. Wszystkie logotypy maja możliwość podlinkowania, dzięki temu po kliknięciu w grafikę użytkownik zostaje przeniesiony na podany link, np. stronę firmową, blog, profil w mediach społecznościowych itp. Dodatkowo nasi donatorzy z ostatnich trzech miesięcy umieszczani są w zakładce DONATORZY OPOLSKA TV oraz na pasku bocznym przy wszystkich artykułach i wpisach na portalu Opolska TV.

BANER (podlinkowany) w treści artykułów, w wybranych kategoriach w/g powyższego przykładu. Ta forma reklamy jest wyjątkowo skuteczna pod względem promocji lokalnych firm i usług, Pod koniec 2019 roku naszą stronę miesięcznie odwiedza ponad 20.000 osób, a w związku z treściami lokalnymi przeważająca czytających artykuły to mieszkańcy regionu, czyli wszystkich gmin powiatu opolskiego oraz ościennych. Ta reklama wpasowana jest pomiędzy akapity w czytanych treściach. Baner statyczny – 200zł/msc. Możliwość wykonania animowanego, ruchomego banera.

REKLAMA W FILMIE, czyli w formie planszy, animacji, zajawki video, przed materiałami video zamieszczanymi na portalu Opolska TV. W/g powyższego przykładu – od 300zł/msc.

BANERY W PASKU BOCZNYM w różnych wielkościach, widoczne w pasku po prawej stronie, typu kwadrat,  wieżowiec itp. Ten rodzaj reklamy wyświetla się zawsze, przy każdym artykule i wpisie na portalu Opolska TV. W zależności od „wagi” zakotwiczenia, czyli wysokości umieszczenia na pasku koszt waha się pomiędzy 50zł a 100zł/msc. W przypadku komputerów pasek wyświetla się obok treści, natomiast w przypadku tel. komórkowych w trybie responsywnym pod treścią artykułu.
ZAKŁADKA FIRMOWA na portalu Opolska TV. Jeżeli skorzystasz z którejś powyższej formy reklamy na naszej stronie, a np. nie posiadasz strony internetowej, to chętnie zamieścimy taką firmową stronę-zakładkę na portalu Opolska TV. Jest to dobra opcja w przypadku kliknięcia w reklamę, logo lub baner, gdyż użytkownik zostanie przekierowany na zakładkę z tym właśnie opisem twojej firmy, działalności, czy chociażby wydarzenia.
POSTY SPONSOROWANE, których koszt ustalamy indywidualnie, w zależności m.in. od zasięgu, ilości materiału, multimediów, linków przekierowujących. Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy w stanie stworzyć wybraną treść zgodnie z potrzebami klienta.
SPONSORING FILMÓW YOUTUBE ORAZ TRANSMISJI ON-LINE – opcja jednorazowa, bądź stała, na zasadzie sponsoringu lub partnerstwa, podczas prowadzonych przez Opolska TV relacji on-line, a także w filmach umieszczanych na kanale YouTube Opolska TV. Daje możliwość umieszczenia logotypu, lub napisu sponsorskiego w materiałach wideo produkowanych przez Opolska TV. Ten rodzaj reklamy ustalamy indywidualnie.

W przypadku połączenia kilku rodzajów reklamy, a także przy podjęciu decyzji o współpracy długofalowej, oczywiście przewidzieliśmy indywidualne RABATY.

Zachęcamy do osobistego kontaktu lub telefonicznego w sprawie INDYWIDUALNEJ KAMPANII REKLAMOWEJ, zaletą której jest dopracowanie szczegółów promocji przy wykorzystaniu dodatkowych atutów jakimi dysponuje nasz portal:
– promocja/reklama w mediach społecznościowych Opolska TV (FB, Instagram, Twitter)
– artykuł tematyczny-sponsorowany, z galerią fotografii/video/grafik
– realizacja reklamowego materiału video – PRZYKŁADOWY LINK
– przygotowanie logotypu, baneru animowanego, projektu wizytówki itp.
– wykonujemy strony internetowe
– wpis na stronie internetowej w zakładce Regionalny Ranking Firm i Usług
– inne wartości dodane, np. w napisach końcowych SPONSOR, na stałe zamieszczony w materiałach wideo na portalu Opolska TV i YouTube

Wykonujemy także filmy i grafiki reklamowe, banery cyfrowe statyczne, ruchome, animowane, projekty wizytówek, broszur, przygotowujemy multimedia i filmy do odtwarzania w kinach cyfrowych, w specjalnym formacie obsługiwanym przez nowoczesne projektory kinowe. Z naszą pomocą przygotujesz prezentację multimedialną, konferencję, wykład, spotkanie firmowe wzbogacając swoje przedsięwzięcie np. o transmisję on-line na kanale YouTube oraz o aspekty multimedialne i interaktywne – typu quiz przy użyciu telefonów/tabletów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź umówienia się na rozmowę osobiście, aby dopasować reklamę, aby miała najlepszy zamierzony efekt. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wsłuchując się w jego propozycje.
Czekamy na kontakt e-mail: [email protected] lub telefonicznie od 8.00 do 21.00, tel. 692680754.
Zapraszamy do współpracy z rozwijającym się, regionalnym portalem OPOLSKA TV, dla którego cel każdego klienta, partnera to także nasz cel.

Napisz komentarz

Udostępnij: