[zdjęcia] Zderzenie Audi z VW na drodze w Kraczewicach. Sprawca (VW) pieszo uciekł z miejsca wypadku

2389
0
Udostępnij:


Wczoraj w godzinach wieczornych w miejscowości Kraczewice Prywatne na trasie Poniatowa-Szczuczki, doszło do groźnego wypadku drogowego.
Z relacji osób, które pojawiły się w miejscu wypadku, poinformowały naszą redakcję i nadesłały zdjęcia, dowiadujemy się, że w wypadku uczestniczyły dwa pojazdy: Audi oraz VW Transporter.
Przyczyną zderzenia prawdopodobnie było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę Volkswagena, w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia.
Jak relacjonują świadkowie, do szpitala w poważnym stanie trafiło trzy osoby. Kierowca Volkswagena, pozostawiając poszkodowanych, zbiegł pieszo z miejsca wypadku. Policjanci szybko ustalili jego dane. Okazało się, że jest nim 37-letni mieszkaniec z gm. Poniatowa.
W miejsce zdarzenia przybyły służby ratownictwa medycznego, Policja, Państwowa Straż Pożarna oraz OSP Kraczewice. Usuwanie skutków wypadku trwało kilka godzin, na miejsce wypadku przybyła laweta.
Dziś otrzymaliśmy informację, że kierowca VW zgłosił się w godzinach porannych na komendę Policji. Policja wyjaśnia wszystkie przyczyny wypadku.

Świadkowie, którzy nadesłali zdjęcia do naszej redakcji, relacjonując poważne skutki tego zderzenia, w efekcie którego trzy osoby trafiły do szpitala, poprosili o wystosowanie apelu do wszystkich kierowców. A mianowicie o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, zwłaszcza w okresie zimowym oraz podczas jazdy o zmroku, bądź w nocy. To bardzo ważne, aby każdy uczestnik ruchu drogowego miał świadomość konsekwencji błędnych decyzji, stosował się do warunków drogowych, po to aby ustrzec siebie i innych od takich tragedii.
Zdjęcia nadesłane przez: Okręgowy Klub Audi

fot. OKA

fot. OKA

fot. OKA

fot. OKA

fot. OKA

fot. OKA

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: