Jednostka OSP KSRG Opole Lubelskie postanowiła ogłosić nabór na nowych członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Chcesz zobaczyć na własne oczy jak to jest nieść pomoc ludziom i poczuć tą satysfakcję z dobrze wykonanej pracy? Zapraszamy, nie zwlekaj, ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!– zachęcają do wstąpienia w szeregi OSP opolscy strażacy na swoim profilu Facebookowym. Swój akces można zgłosić osobiście, bądź telefonicznie pod nr: 511523065, 723207548.
Pod koniec 2018 roku postanowiłem stworzyć projekt Opolska TV.
Podjąłem się jednoosobowej aktywności w charakterze dziennikarza obywatelskiego, aby promować miejsce, w którym mieszkam, ludzi i wydarzenia. Wszystkie swoje pomysły i działania skupiam tu na portalu. Użytkownik otrzymuje ten właśnie produkt w postaci portalu, filmów, relacji i wszelkich działań, także charytatywnych.
Prowadzenie w pojedynkę portalu i kanału Youtube jest bardzo pracochłonnym i niełatwym zadaniem. Dla mnie jest to pasja, misja i potrzeba realizacji. Daje także możliwości współdziałania z osobami, które od czasu do czasu chętnie i bezinteresownie współpracują przy tworzeniu tego projektu.
Opolska TV to też promocja pasji mieszkańców, pozytywnych inicjatyw lokalnych i akcji charytatywnych. Jest to w pewnym sensie kontynuacja wieloletniej misji społecznika, organizatora, twórcy, skupiona w jednym pomyśle - Opolska TV.
Jeżeli chcesz wspomóc te działania to zachęcam do wsparcia projektu na http://rzutka.pl/opolskatv lub poprzez indywidualne konto zrzutki na Opolska TV: 32 1750 1312 6884 4603 1054 2930
Serdecznie dziękuję wszystkim wspierającym! Lista Donatorów z ostatnich 3-ch miesięcy dostępna jest m.in. w zakładce DONATORZY OPOLSKA TV