Mąż doniósł na żonę, która kierowała na podwójnym gazie

424
0
Udostępnij:


Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miała 33-letnia kobieta z gm. Poniatowa, która pod koniec listopada kierowała samochodem marki Mercedes po drodze wojewódzkiej nr 832. Mąż wiedząc o tym fakcie, zadzwonił na Policję. Kobiecie zatrzymano już prawo jazdy, odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat.
W informacji z 29 listopada umieszczonej na portalu lubelska.policja.gov.pl ponadto czytamy: Wczoraj po godz. 18 do dyżurnego opolskiej jednostki zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że jego pijana żona właśnie wróciła do domu. Zgłaszający nadmienił, że kobieta w takim stanie kierowała samochodem marki Mercedes, którym przyjechała do domu.
Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili stan nietrzeźwości kobiety. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 33-latki ponad 2 promile alkoholu.
Kobiecie zatrzymano dokument prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce odpowie przed sądem. Grozi jej wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara pozbawienia wolności do lat 2.
źródło: lubelska.policja.gov.pl

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: