[LUBLIN] Zwłoki 10-latka w hostelu. Policja szuka matki chłopca

552
0
Udostępnij:


W jednym z hosteli w centrum Lublina znaleziono zwłoki 10-letniego dziecka. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło zostać uduszone. Policja poszukuje matki 10–letni chłopca, którego zwłoki znaleziono w piątek w hostelu przy ul. Orlej w Lublinie. Śledczy podejrzewają, że doszło do zabójstwa.
Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka powiedziała w sobotę, że postępowanie wszczęte przez prokuraturę w tej sprawie prowadzone jest w kierunku art. 148 kodeksu karnego, czyli zabójstwa. – W poniedziałek ma być przeprowadzona sekcja zwłok dziecka, która ma wyjaśnić przyczyny jego zgonu – tłumaczy Rzeczniczka .
Kępka powiedziała, że prokuratura prowadzi „czynności w niezbędnym zakresie” – zabezpieczony został monitoring, przesłuchani świadkowie, w tym także ojciec dziecka. Rzeczniczka nie ujawniła szczegółów tego przesłuchania.
Zwłoki 10-letniego chłopca znalezione zostały w piątek w jednym z hosteli przy ul. Orlej. Policja dostała zgłoszenie około godz. 14. Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, prokurator i biegły. Śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności tej tragedii. Według nieoficjalnych informacji lokalnych portali przyczyną śmierci chłopca mogło być uduszenie.
źródło: policja/internet

 

Napisz komentarz

Udostępnij: