[foto] Wieczór poezji Adama Komy w CKPiT w Poniatowej

714
0
Udostępnij:

W zeszłą sobotę odbył się wieczór autorski Adama Komy (Tosiek) wraz z promocją jego drugiego tomiku poezji pod tytułem „Myśli zbierane nocą”. Miałam przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu na zaproszenie Adama, który zaprosił mnie do uczestnictwa. przyjemnością skorzystałam z zaproszenia. Nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności słuchania, a także zaprezentowania kilku swoich wierszy z własnego tomiku „Z miłością mi po drodze”. Zarówno moja jak i Adama poezja jest o tematyce miłosnej, ciepłej, dającej do myślenia. Wieczór uświetnił swoją grą i śpiewem Fryderyk Almert.
Również, wspaniała młodzież z Poniatowej potrafiła zaczarować swoim śpiewem publiczność. A wszystko odbyło się za sprawą pani dyrektor Poniatowskiego Centrum Kultury, Promocji i Turystyki. Przybyło bardzo dużo gości, aby posłuchać poezji, śpiewu oraz muzyki.
Myślę, że wszyscy byli zadowoleni, co dało się odczuć gromkimi owacjami.
Takie wieczory powinny odbywać się częściej, zarówno w Opolu Lubelskim, jak i w Poniatowej, chociażby ze względu na atmosferę jaka panuje podczas spotkań, i ludzi, którzy lubią w ten sposób spędzać wieczory.
Autor: Teresa Kucharczyk / foto galeria: organizator

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: