„Złom na kółkach” – niecodzienna kontrola drogowa

589
0
Udostępnij:Historia dość przykrej, a zarazem zabawnej i chyba niecodziennej kontroli drogowej. A może dla policjantów to codzienność? W filmie przedstawiamy wybrane fragmenty nagrania znalezionego w sieci, którego całość pochodzi prawdopodobnie z jednego z programów telewizyjnych. Całą sytuację w skrócie możemy opisać tak:
Patrol zatrzymał pojazd wyglądający na „złom na kółkach”. Po kontroli okazuje się, że bus jest w kiepskim stanie i nie powinien uczestniczyć w ruchu drogowym. Taki właśnie pojazd firmowy w opłakanym stanie udostępnił kierowcy jego pracodawca. Pracownik jedzie bo – szef mu kazał. W efekcie kontroli policjanci wystawiają mandat – jak twierdzą mundurowi minimalny – 300zł, zatrzymują dowodu rejestracyjny i nakazują odholowanie busa na lawecie.
Ukarany mandatem mężczyzna przyjmuje mandat z łzami w oczach, tłumacząc się trudnościami w życiu osobistym …alimenty, żona poszła do innego i zostawiła Go z dzieckiem na utrzymaniu.
W rzeczywistości ta przykra historia i zapewne bolesna finansowo dla kierowcy, opatrzona jest jednak humorystycznym akcentem.
Cóż, mandat trzeba zapłacić. Być może zrobi to szef firmy …być może.
Źródło: internet/youtube

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: