L O Opole Lubelskie – wspomnienia i integracja na Facebooku

1287
0
Udostępnij:

Już blisko 200 osób dołączyło do grupy „L O Opole Lubelskie” administrowanej przez Roberta Sołtysa na Facebooku. Grupa istnieje już od kilku lat, jednak po ostatnim jubileuszu 75-lecia Liceum Ogólnokształcącego im.Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim, wzmógł się na niej ruch. Dołączają nowi członkowie, pojawiają się nowe posty. Na grupie można znaleźć mnóstwo aktualnych zdjęć z 75-lecia, jak również wiele ciekawych i chyba nigdzie nie publikowanych dotąd fotografii sprzed lat. Oto przykłady:

fot. Klasa B – matura 1974

fot. Kultowe zdjęcie – okno internatu LO

fot. LO Opole Lubelskie

fot. LO Opole Lubelskie (rocznik ’83)

fot. LO Opole Lubelskie

fot. Kumple z klasy 1973

Jest to grupa prywatna, więc posty nie są widoczne dla osób, które nie są członkami grupy.
Kto wie, może dzięki aktywności grupy powstanie np. jakieś archiwum, które będzie można zaprezentować podczas kolejnych jubileuszy. Dodać należy, że pojawił się pomysł aby powołać Stowarzyszenie Absolwentów Liceum Mickiewicza. Jeżeli pomysł na stowarzyszenie się zrealizuje, to przyszłościowo mogłoby ono wspierać np. organizację wydarzeń jubileuszowych – a może udzielać się nawet częściej, niż tylko podczas rocznic?
Wraz z panem Robertem Sołtysem, redakcja Opolska TV (również jako absolwent szkoły), zapraszamy wszystkich absolwentów każdego rocznika, a także przyjaciół tej wyjątkowej dla nas placówki do dołączania, udzielania się i animowania wirtualnego miejsca wspomnień, jakim jest grupa L O Opole Lubelskie. Zachęcamy również do promocji w mediach społecznościowych i w realu, aktualnego życia „Naszej Szkoły” – opolskiego ogólniaka.
Autor: Opolska TV / Paweł Januszek
Źródło: Robert Sołtys / grupa: L O Opole Lubelskie

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: