Marzenia się spełniają! 🇵🇱🖤 Natalia Fota w barwach biało-czerwonych w Bukareszcie

Udostępnij:W swoim drugim występie w barwach biało czerwonych, Natalia Fota pochodząca z Poniatowej, reprezentująca Klub Sportowy Wisła Puławy, wywalczyła 5 miejsce w Mistrzostwach Europy U20 w podnoszeniu ciężarów. Mistrzostwa odbyły się w ten weekend w Bukareszcie na Węgrzech. [zał. film użytkownika FB Nina Bartuzi)

Swój występ Natalia podsumowała na Facebooku, jednym ale jakże wymownym zdaniem: „Marzenia się spełniają!”

Natalia Fota. Marzenia się spełniają ! 🇵🇱🖤

Swój debiut w reprezentacji Polski Natalia miała w czerwcu tego roku w słowackim Bobrowie, gdzie odbył się Turniej Nadziei Olimpijskich Wyszehrad 4 w kategorii juniorów. Tam przedstawicielka Klubu Sportowego Wisła Puławy wywalczyła drużynowe srebro z wynikiem 172 kg (74 kg + 98 kg).
Gratulujemy wyników Natalii i życzymy dalszych sukcesów i spełniania kolejnych marzeń. Redakcja Opolska TV wierzy, że po każdych zawodach, w których Natalia będzie brała udział, ta „poprzeczka marzeń” będzie wędrować coraz wyżej, aż do złotych medali mistrzowskich i olimpijskich.
Poniżej audycja zarejestrowana w Radiu Progress w 2017 roku, pt. Spichlerz Inspiracji. Gościem audycji była Natalia, a rozmawialiśmy o jej pierwszych sukcesach, motywacji do uprawiania podnoszenia ciężarów i o codzienności młodego sportowca.

Autor: Paweł Januszek / Opolska TV

 

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: