Piękno natury w fotografiach. Prace wyróżnione w konkursie LTF

Udostępnij:

Zapraszamy do zapoznania się z trzema fotografiami miesiąca września 2019, wyróżnionymi przez Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego im.Edwarda Hartwiga. Na uwagę zasługuje fakt, iż wśród zdjęć jest zmysłowe ujęcie przyrody, wykonane przez panią Teresę Pietras, nauczycielkę biologii z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim. Pani Teresa poza pracą zawodową, pasjonuje się fotografią. Jej prace nie pierwszy raz umieszczamy na naszym portalu, od czasu do czasu zdobią naszą stronę internetową. Naszym skromnym zdaniem, autorka posiadła umiejętność łączenia w jeden zjawiskowy obraz – natury – z często nie dostrzeganym na pierwszy rzut oka – jej artystycznym pięknem.
Moja fotografia Słonecznik uzyskała wyróżnienie w Konkursie miesiąca września 2019 Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego im.Edwarda Hartwiga – czytamy pod fotografią opublikowaną przez panią Teresę na swoim profilu Facebookowym.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wyróżnień, a w szczególności pani Teresie, gdyż ze względu na współpracę z naszym portalem jest naszą niekwestionowaną faworytką. 😉
Kilka dni temu Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne opublikowało pierwszą grupę prac z dziewiątki, jakie dotarły do finału miesiąca września.
Autorzy prac wyróżnionych: Andrzej Ossowski z Chełma, Monika Jesionkowska z Augsburga, Teresa Pietras z Jeżowa. [Cytat: LTF]

Wyróżnienie. Autor: Andrzej Ossowski z Chełma

Wyróżnienie. Autor: Monika Jesionkowska z Augsburga.

Źródło: Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne im. Edwarda Hartwiga

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: