„Kochani przyjaciele z Opola Lubelskiego. Jesteście super!”

Udostępnij:


Dzięki pani Dominice Saran możemy przybliżyć szerszemu gronu naszych widzów i czytelników akcję dobroczynną, która skierowana jest do dzieci z domów dziecka. Na naszą prośbę pani Dominika opowiedziała nam o swoim zaangażowaniu w pewną akcję charytatywną, a my liczymy, że zachęcimy Państwa do podobnych działań w przyszłości. Uwagę redakcji portalu Opolska TV przykuła laurka z podziękowaniami, napisana przez dziecko, zatytułowana: Kochani przyjaciele z Opola Lubelskiego. Posłuchajcie sami:

„Laurka napisana jest przez chłopca z domu dziecka w miejscowości Żmiąca k. Limanowej. Kilka razy w roku dzieci z tej placówki piszą listy, a w nich proszą o upominki. Są to podstawowe i niezbędne rzeczy.
Fabryka Dobra, której motorem jest mój kolega Seweryn, publikuje listy na Facebooku. Przyjaciele robią paczki. Piękna inicjatywa. Dzieci chociaż przez chwilę są szczęśliwe. Miałam okazję poznać je, są wspaniałe. A ten list, laurkę przesyłam do wszystkich, którzy pomagali mi zorganizować paczkę dla Mareczka.
To nie jest jeden list. U mnie zaczęło się od Alana. W tamtym roku we wrześniu robiliśmy paczkę dla niego. Chłopiec napisał, że lubi grać w piłkę nożną. Wysłaliśmy mu m.in koszulkę treningową z jego imieniem. Potem zobaczyłam na filmiku uśmiech Alana, gdy wyjmuje koszulkę. To był najpiękniejszy uśmiech jaki kiedykolwiek widziałam, a dla mnie najpiękniejsza chwila. Okazuje się, że jest więcej dzieci, które marzą by mieć przyjaciół, którzy od czasu do czasu sprawią, że uśmiech pojawi się na ich buziach.”
Wraz z panią Dominiką zachęcamy do włączenia się w te działania dobroczynne. Można je śledzić na profilu facebookowym Fabryka Dobra. Tych listów są dziesiątki…

Drodzy Przyjaciele! W poniższym poście postaram się jasno wytłumaczyć zasady uczestnictwa w Akcji…

Gepostet von Fabryka Dobra am Donnerstag, 18. Juli 2019

Autor: Paweł Januszek / Opolska TV

 

Napisz komentarz

Udostępnij: