Wasze zdjęcia z wakacji 2019 – fotogaleria

580
0
Udostępnij:

Wypoczywaliście na plaży, nad jeziorem, w górach, zwiedzaliście odległe krainy, a może siedzieliście i nudziliście się w domu – to nie jest istotne. W naszej zabawie każde zdjęcie wakacyjne ma szanse okazać się najlepsze, za sprawą ocen internautów. Liczy się pomysł i oryginalność, których na pewno Wam nie zabraknie.
Zachęcamy do umieszczania zdjęć w galerii „Wasze zdjęcia z wakacji 2019” i oceniania, które z nich najbardziej Wam sie podoba. Wasze fotografie będziemy systematycznie publikować (pojawią się po akceptacji) na łamach naszego portalu Opolska TV w galerii „Wasze zdjęcia z wakacji 2019”. Zabawa ma na celu przetestowanie naszej galerii w celach przyszłych konkursów.
Dziękujemy za udział w zabawie!
[cg_gallery id=”1″]
[cg_users_upload id=”1″]
REJESTRACJA NA STRONIE:
[cg_users_reg id=”1″]
LOGOWANIE NA STRRONIE:
[cg_users_login id=”1″]

Zasady dotyczące zamieszczania zdjęć.
Portal Opolska TV zastrzega sobie prawo do eksponowania zdjęć przesłanych do galerii „Wasze zdjęcia z wakacji 2019” wyłącznie na łamach strony internetowej Opolska TV oraz do przechowywania plików na serwerze strony www.opolskatv.pl. Portal Opolska TV nie odpowiada za treści umieszczone na zdjęciach. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania fotografii umieszczonych w galerii, bez uzasadnienia i podawania powodu. W przypadku uwag prosimy o kontakt z administratorem witryny pod adresem: [email protected]

 

Napisz komentarz

Udostępnij: