„Tracimy Kościół czyli zawał Polski” – wyd. Oficyna Aurora

533
0
Udostępnij:

Książka „Tracimy Kościół czyli zawał Polski” to pierwsze kompendium, które w 30 rocznicę ustaleń Okrągłego Stołu dokonuje podsumowania udziału władz Kościoła w zmowie z 1989 r. – skutków nie tylko ustrojowych, ale przede wszystkim społecznych, gospodarczych, socjologicznych, moralnych, obyczajowych. Z książki dowiemy się szczegółów nt. udziału władz Kościoła w tej zmowie, o ogromnych, uzyskanych na jej podstawie, zyskach Kościoła, także materialnych i o zacieraniu uwikłania biskupów w spisek z Kiszczakiem i Geremkiem – zdradę narodu w 1989 r., ukrywaną przez Kościół do dziś.

Autor ukazuje szerokie konsekwencje tamtych ustaleń. Przypomina, że 17 maja 1989 roku, niedługo po zakończeniu obrad Okrągłego Stołu, sejm uchwalił dwie ustawy, parafowane – co znamienne – 4 kwietnia tegoż roku, w dzień zakończenia obrad Okrągłego Stołu: o gwarancjach wolności religijnej oraz o stosunku państwa do Kościoła Katolickiego w Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Zakończenie prac legislacyjnych zaplanowano tak, aby zbiegły się w czasie z obradami Okrągłego Stołu, ponownym zalegalizowaniem „Solidarności” i przygotowaniami do wyborów w czerwcu 1989r.

Prawicowe media twierdzą, że takiej książki na polskim rynku dotąd nie było, że dzięki książce odkryjesz fałsz podstawionego nam od 1989r., jako prawdziwego, świata. Rozmowa autora z redakcją TV wRealu24:

Spis treści:
Słowo od wydawcy
Zamiast wstępu
Srebrniki od Kiszczaka
Pomost do zdrady, czyli przedmurze zła
Dlatego tak boją się Maryi. Niewygodny prymas
Jak masoni wykorzystali wizerunek Jana Pawła II
Korzenie zła
Utracony honor, zdewaluowany patriotyzm
Smoleńska pętla Kaczyńskiego (i kościoła)
Zaczęło się od menory w Magdalence
IV rozbiór Polski
Oszustwo rzekomej prawicy
O. Rydzyk i pojednanie polsko-rosyjskie
Zakończenie
https://www.ceneo.pl/79741070

 

 

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: