Pomoc dla Pawła z Poniatowej – Fundacja „ZNAJDŹ POMOC”

3152
0
Udostępnij:

Redakcja Portalu Opolska TV gorąco zachęca do udzielenia wsparcia finansowego Pawłowi Śliwińskiemu, który jest podopiecznym Fundacji „Znajdź Pomoc”. 9 sierpnia otrzymaliśmy prośbę o opublikowanie informacji o zbiórce środków na leczenie Pawła – nastoletniego chłopca z Poniatowej:
Dzień dobry,
reprezentuję Fundację „Znajdź Pomoc” (United Way Polska). Naszym Podopiecznym jest Paweł Śliwiński, mieszkaniec Poniatowej, który walczy z rakiem kości i licznymi przerzutami do płuc. Niestety jego rak jest oporny na chemioterapię i w tej chwili jedyne, co nam zostaje, to podawanie nierefundowanego leku – Nexavaru, którego jedna dawka (która wystarcza na miesiąc) kosztuje 10tyś złotych. Jest to bardzo duża kwota do pozyskania, dlatego też musimy dotrzeć wszelkimi możliwymi sposobami do darczyńców.
Fundacja „Znajdź Pomoc” jako jedna z niewielu organizacji w Polsce nie pobiera żadnych środków od prowadzonych subkont, a 100% zebranych pieniędzy trafia do Podopiecznych.
Maja Surowicz-Biłyj, Prezes Fundacji.
Razem możemy pomóc Pawłowi wygrać z chorobą!
Swoją pomoc finansową można przekazać elektronicznie oraz w tradycyjnym przelewie. Wszelkie informacje dostępne pod adresem: https://znajdzpomoc.pl/marzenia/pawel-sliwinski/

https://znajdzpomoc.pl/marzenia/pawel-sliwinski/

Autor: Opolska TV / Paweł Januszek

 

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: