MKS Opolanin po pierwszym meczu kontrolnym

846
0
Udostępnij:

20 lipca 2019r. odbył się pierwszy mecz kontrolny MKS Opolanin Opole Lubelskie przed sezonem 2019/2020. Sparing z MKS Janowianka Janów Lubelski odbył się na stadionie przy ul.Kolejowej, czyli obiekcie, który już niebawem zostanie oficjalnie oddany do użytku, po przebudowie i remoncie.
Drużyna z Opola Lubelskiego pokonała Gości 8:2. Choć to dopiero pierwszy mecz pod okiem nowego trenera, a drużyna z Janowa nie grała w najsilniejszym składzie, to taki wynik jest wysoce zadowalający.
Oto wypowiedź trenera Daniela Szewca, która została umieszczona po meczu w materiałach dostępnych na profilu facebookowym opolskiego klubu:
„Pierwsze spotkanie bardzo na plus, może nawet nieco wynik zbyt wysoki. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, w drugiej mimo, że straciliśmy 2 gole to mecz mimo wszystko był pod naszą kontrolą. Nie chciałbym wysuwać zbyt daleko idących wniosków po tym spotkaniu, ponieważ rywal nie przyjechał w najsilniejszym zestawieniu. My jednak skupiamy się na sobie i ciężko pracujemy dalej.”

Źródło: MKS Opolanin Opole Lubelskie / fot. Instagram: mksopolaninopole / foto z drona: Marcin Mikita

 

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: