Nowy trener Opolanina – Daniel Szewc

1166
0
Udostępnij:

Pod koniec maja bieżącego roku władze MKS Opolanin dokonały zmian na stanowisku trenera. Dotychczasowy trener Janusz Dec został odwołany.
Z informacji, które pojawiły się na fan-page’u MKS Opolanin dowiadujemy się, że od 1 lipca 2019 funkcję trenera drużyny seniorów MKS Opolanin obejmie Daniel Szewc. Pan Daniel jest wychowankiem Kraśnickiej Stali. Na swoim koncie ma występy m.in. w Orlętach, Motorze Lublin czy Świdnickiej Avii. Ostatnie lata spędził w drużynie z Kraśnika, gdzie odnosił sukcesy również w roli szkoleniowca (awans do III ligi).
Na propozycję objęcia posady trenera Daniel Szewc odpowiada: „Ciesze się, że moim nowym klubem będzie Opolanin, wydaje mi się że jest tu fajny klimat dla piłki nożnej. Jest świetna praca z młodzieżą, która jest obecnie siłą napędowa pierwszego zespołu. I to jest dla mnie bardzo istotne. Ponadto podejmuje się pracy w Opolaninie ponieważ są tu kapitalne warunki do pracy. Myślę że to idealne miejsce na obecnym etapie mojej przygody z piłką”.
Natomiast, tak o nowym trenerze wypowiedział się zarząd: „Dobry warsztat trenerski, sukcesy w roli szkoleniowca oraz spokój jaki było czuć podczas rozmów z Danielem sprawił, że decyzja zarządu była jednogłośna. Uważamy, że jest to najlepsza opcja do pracy z naszą młodzieżą”.
Źródło: MKS Opolanin Opole Lubelskie

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: