Próba zabójstwa w Poniatowej. Podejrzany w areszcie

1612
0
Udostępnij:

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszał 46-letni mieszkaniec Poniatowej, który w dniu 4 czerwca 2019r. dwukrotnie ugodził nożem 53-letniego mieszkańca Poniatowej. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Sprawca był nietrzeźwy. Został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za ten czyn grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło we wtorek w Poniatowej. Jak ustalili policjanci, dwaj mężczyźni wspólnie z 41-letnią mieszkanką Poniatowej spożywali alkohol w mieszkaniu u 53 latka. W pewnym momencie pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, w trakcie której 46-latek złapał za leżący nóż kuchenny i dwukrotnie ugodził 53-latka zadając mu rany. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Sprawca został zatrzymany przez policjantów. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.
46-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Za ten czyn grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Źródło: lubelska.policja.gov.pl

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: