MKS Opolanin kończy współpracę z Trenerem Decem

499
0
Udostępnij:

MKS Opolanin dokonuje zmian na stanowisku trenera. Jesteśmy przekonani, że dla klubu to wyjątkowo trudna decyzja. Przyłączamy się do podziękowań, które zostały wystosowane do Trenera Janusza Deca na stronie internetowej MKS Opolanin Opole Lubelskie. Mimo, że Opolska TV prace klubu i grę zawodników relacjonuje dopiero od kilku miesięcy, to jednak nie umknęło naszym oczom wielkie zaangażowanie Trenera, odwaga, ponieważ decyzje, które podejmował o strategii i te osobowe wymagały odwagi oraz serce jakie wkładał w każdy mecz.
Miałem przyjemność uścisnąć kilkukrotnie dłoń Trenera. Po przegranym meczu widać było, że serce te było złamane. Widać było profesjonalizm i przywiązanie do drużyny. Trener postanowił wystawiać do gry młode, a nawet b.młode pokolenie. Gra wyglądała w wielu momentach rewelacyjnie, piłkarze nabierali doświadczenia, a woli walki pozazdrościć mógł niejeden klub. Jesteśmy też pewni, że chłopcy pogodzą się z tą trudną decyzją władz klubu i nie opuści ich wola walki w tym ważnym momencie, czyli utrzymaniu się w grupie, świętowaniu Jubileuszu 70-lecia, a także otwarcia opolskiego Stadionu.
Klub postanowił dokonać zmiany na stanowisku trenera. Nie komentujemy działań opolskiego klubu, chociażby z uwagi na to, iż jest naszym Partnerem.
Trzymamy cały czas kciuki za chłopaków. Możliwość relacjonowania meczów opolskiej drużyny, wejście w klimat rozgrywek i kibicowania to dla nas przyjemność.
Dziękujemy Trenerowi Januszowi Decowi i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

 

Autor: Opolska TV / Paweł Januszek

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: