[SONDA] Wybory okręg 8 – woj.lubelskie

370
0
Udostępnij:

26 maja 2019 roku zostaną przeprowadzone wybory do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź, na kogo możesz głosować na Lubelszczyźnie, w okręgu nr 8 i weź udział w naszej sondzie:

 

Na kogo zagłosujesz w wyborach do Parlamentu Europejskiego?

 

 

Okręg wyborczy nr 8 obejmuje Lublin oraz 10 powiatów: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki. W wyborach do PE w okręgu nr 3 startują następujący kandydaci:

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
Witold Tumanowicz
Bartłomiej Pejo
Włodzimierz Osadczy
Natalia Wiślińska
Magdalena Chojnacka
Małgorzata Tylus
Agnieszka Marciniak
Rafał Mekler
Paweł Janulewicz
Krzysztof Kasprzak

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia
Zbigniew Bujak
Monika Pawłowska
Tomasz Kitliński
Małgorzata Sobieszczańska-Rogala
Szymon Pietrasiewicz
Paulina Bryzek
Krzysztof Wiśniewski
Justyna Jasek-Kosobucka
Paweł Grzegorczyk
Marcin Walasek

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska – PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni
Krzysztof Hetman
Joanna Mucha
Riad Haidar
Artur Mazur
Bożena Lisowska
Włodzimierz Karpiński
Stanisław Żmijan
Sławomir Ćwik
Anna Szmidt
Kornelia Wróblewska

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Elżbieta Kruk
Beata Mazurek
Tomasz Solis
Barbara Barszczewska
Krzysztof Szulowski
Sławomir Zawiślak
Andrzej Stanisławek
Witold Rewera
Ewa Szałachwiej
Marcin Duszek

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS
Magdalena Długosz
Mateusz Roczon
Katarzyna Zabratańska
Gabriel Kaczyński
Jolanta Rebejko
Marian Lewandowski
Magdalena Tabor
Tomasz Warzocha
Magdalena Zelent
Szymon Furmaniak

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
Jarosław Sachajko
Robert Gogółka
Barbara Berecka
Joanna Kunc
Jarosław Markiewicz
Małgorzata Wszelaka
Mariusz Wieliczko
Zdzisława Kozioł
Piotr Ordecki
Marek Wilbik

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski
Marek Woch
Joanna Futera
Agnieszka Mazur
Justyna Sowa
Małgorzata Szwajewska
Maria Ziętek
Marcin Pietrosiński
Paweł Iwaniak
Piotr Zieliński
Przemysław Popielec

Autor: Opolska TV

Napisz komentarz

Udostępnij: