Rodzice dziękują za wsparcie dla Stasia

Udostępnij:

 

Rodzice Stasia Kozaka dziękują za zorganizowanie Koncertu Dla Stasia:

KOCHANI!!!

Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu, jakim był koncert charytatywny dla naszego Stasia!
Jest nam niezmiernie miło i tak naprawdę, żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszej wdzięczności. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli i wielkiego serca, za chęć pomocy i tak spontaniczną reakcje na wieść o organizacji koncertu, który sam w sobie był znakomity. Datki, które udało nam się zebrać w całości zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Stasia.

Szczególne podziękowania należą się organizatorom: Kinga Głazowska, Marta i Paweł Kozak, za cudowną organizację oraz promowanie całej akcji w mediach – bez Was koncert w ogóle by się nie odbył! Dziękujemy również właścicielom, a zarazem współorganizatorom Restauracja Cukrownia za chęć pomocy i udzielenie placu pod to cudowne wydarzenie.

Wielkie podziękowania należą się również Kinga Pietroń za bezinteresowną chęć pomocy m.in. przy organizacji koncertu i Aukcje dla Stasia Kozaka ❤️; oraz Sebastian Murzacz za pomoc przy organizacji koncertu i poświęcenie swojego czasu!

Podziękowania należą się także całej załodze Opolskie Centrum Kultury za wypożyczenie sceny oraz nagłośnienia, a także za pomoc od strony technicznej.

Dziękujemy Adam Fliszkiewicz i Damian Gołofit za wspaniałe poprowadzenie koncertu i czuwanie nad atmosferą w trakcie licytacji .

Dziękujemy wszystkim: uczestnikom koncertu, kiermaszu i licytacji, wspaniałym wolontariuszom, Kołom Gospodyń Wiejskich.

Oczywiście dziękujemy również samym wykonawcom :
Lasio Companija,
Silvers Disco Dance,
Rem Faza,
Boogie Band – zespół na wesele. Muzyka na żywo,
Fuajee
oraz Grupie Tanecznej prowadzonej przez Magdalena Gołębiowska, którzy zaprezentowali nam swoje talenty.

Patronowi medialnemu: Opolska TV

Firmom, które tak chętnie zaoferowały swoją pomoc, przekazując swoje produkty lub datki pieniężne.

Dziękujemy tak wspaniałej publiczności, która dopisała bardzo licznie.

Ogromne podziękowania należą się również Foto Style, Dawid Ceran oraz Justyna Szacoń za organizację zlotu charytatywnego, oraz bezinteresowną chęć pomocy dla Stasia. Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami od samego początku. Tym którzy wspierają nas dobrym słowem, poradą, tym którzy są z nami ciałem i duchem! Wszyscy jesteście niesamowici!
Dziękujemy!!!

„Prawdziwą miarą człowieczeństwa nie jest ani inteligencja, ani to, jak wysoką pozycję potrafi człowiek osiągnąć na tym szalonym świecie. Nie. Prawdziwą miarą człowieczeństwa jest to, jak szybko potrafi on reagować na potrzeby innych i jak wiele daje z siebie.” Anthony Peake

Jako patron medialny wydarzenia portal Opolska TV przyłącza się do podziękowań i gratuluje gorących serc wszystkim, którzy włączyli się do akcji charytatywnej.

Transmisja LIVE z wydarzenia:

 

 

Napisz komentarz

Udostępnij: