Portal Opolski Biznes – lokalny rynek pracy

614
0
Udostępnij:

OpolskiBiznes.pl, czyli jeden z partnerów wspierających projekt Opolska TV jest to miejsce, gdzie całkowicie za darmo możecie Państwo/Firmy dodawać ogłoszenia o swoich ofertach pracy. Zasięg portalu OpolskiBiznes.pl, podobnie jak Opolska TV dotyczy całego powiatu opolskiego. OpolskiBiznes.pl powstał w celu promowania lokalnych firm działających, na terenie powiatu Opolskiego, aby np. osoby prowadzące działalność gospodarczą mogły rozszerzyć zasięg działalności swojej firmy, znaleźć pracownika oraz sprzedać usługi/produkt na lokalnym rynku. To nie tylko wpisy do katalogów, to realne wsparcie dla osób chcących wybić się spośród lokalnej konkurencji.

Oferty pracy na OpolskiBiznes.pl

OpolskiBiznes.pl – znajdziecie tam Państwo katalog firm, usługodawców, producentów, a nawet inicjatyw społecznych i obywatelskich. Opolska TV poleca w szczególności zakładkę OFERTY PRACY, ponieważ wszelkie działania wspierające osoby poszukujące, jak i te oferujące pracę, na dodatek prowadzone non-profit jest to działalność pro społeczna. O ile Państwowe Urzędy Pracy zatrudniają sztab ludzi na etatach do działań o podobnym celu w zakresie informowania o ofertach pracy, tak portal OpolskiBiznes.pl jest inicjatywą bezpłatną, skierowaną konkretnie do oferujących zatrudnienie w powiecie opolskim.

Dla Firm – Umieszczenie w prosty sposób oferty pracy na portalu OpolskiBiznes.pl umożliwia odnalezienie pracowników realnie zainteresowanych pracą.

Dla Pracownika – aktualizowany na bieżąco katalog z ofertami lokalnych firm i instytucji.

Autor: Opolska TV

Napisz komentarz

Udostępnij: