Angielskie Opole Lubelskie rusza po raz trzeci

Udostępnij:

W czerwcu po raz kolejny wystartuje Angielskie Opole Lubelskie, czyli Test Znajomości Języka i Kultury Krajów Anglojęzycznych. Zapisy ruszają tuż po Świętach Wielkanocnych – 24 kwietnia 2019r. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona.

Test odbędzie się już 3 czerwca i – podobnie jak w poprzednich latach – będzie składał się ze 120 pytań (należy wybrać jedną odpowiedź spośród czterech opcji: a, b, c, d). Część zadań będzie wyświetlana na kinowym ekranie. Wszystkie pytania drukowane w teście będą sformułowane w języku angielskim, te z zakresu kultury – w języku polskim.

fot. Opolskie Centrum Kultury

Udział w konkursie może wziąć każdy, kto ukończył 13 rok życia. Na test należy zarezerwować dokładnie 90 minut (nie ma możliwości opuszczenia sali przed końcem). Rejestracja rusza o 9:30, test piszemy od 10:00 do 11:30. Wyniki (3 najlepsze) pojawią się na stronie organizatora już tego samegodnia, o 19:00. Angielskie Opole Lubelskie to doskonała okazja, by sprawdzić swój angielski i porównać wynik z innymi uczestnikami. Indywidualne wiadomości do osób, które zajęły miejsca poza podium zostaną wysłane maksymalnie w ciągu 7 dni od daty konkursu.

Więcej informacji można uzyskać od organizatora, adres: Jolly Jelly Szkoła Języków Obcych, ul. Nowy Rynek 2 (wejście obok banku PKO), 1 piętro,
telefon: 576 155 959,
Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony organizatora: http://jollyjelly.edu.pl, a samo zgłoszenie należy nadesłać na e-mail: [email protected]

fot. Opolskie Centrum Kultury

Wyniki testu zostaną ogłoszone 3.06.2018 r. o godzinie 19:00 na stronie organizatorów:
http://jollyjelly.edu.pl/
– na fun page’u organizatorów: https://web.facebook.com/jollyjelly.edu/?ref=bookmarks
– na stronie miasta: http://opolelubelskie.pl/
oraz na portalu internetowym patrona medialnego wydarzenia – www.opolskatv.pl

 

Autor: Opolska TV / Źródło: Jolly Jelly Szkoła Języków Obcych; Patrycja Olejniczak

Napisz komentarz

Udostępnij: