Samotny Wędrowiec – „Wędrówki opolskim szlakiem” [galeria]

Udostępnij:

Plakat. Witold Hadyński

Samotny Wędrowiec, Witold Hadyński – samotnie wędrujący piechur z pasjami, podróżnik autem, rowerem i komunikacją publiczną. Pochodzi z Wielkopolski, a dokładnie z Kępna.
Przez około 32 lata, był mieszkańcem Wrocławia. Motto, które prowadzi Go podczas samotnych wędrówek brzmi: „Poznaj swój Kraj, zanim się wybierzesz do innego. Ja Go znam, gdyż Go wywędrowałem. Jest inny od innych„.

Od dziecka interesował się historią i zabytkami. Potem do tych pasji dołączyły wędrówki i fotografia. Przewodnim motywem autora wielu zdjęć były i są zamki. Witold wylicza, iż zwiedził wszystkie polskie zamki te które ocalały i są ruiną, a także te, po których została tylko pusta przestrzeń i pamięć.
Od lat poświęca się także fotografowaniu natury i plenerów, wschodów i zachodów słońca. Jak mówi, nie może się oprzeć przyrodzie i jej pięknu.
Galeria nadesłana przez Samotnego Wędrowca przedstawia tylko skrawek jego zbiorów. To natura i zabytki okolic Opola Lubelskiego.

Polecamy uwadze profil Witolda – „SAMOTNY WĘDROWIEC„, dostępny na FaceBooku, gdzie stale pojawiają się nowe zdjęcia i relację, gdy tylko znajduje czas na wędrówki.

Autor: Opolska TV

Napisz komentarz

Udostępnij: