[Wideo] Opole Lubelskie – Groźny wypadek na ul.Józefowskiej

8034
0
Udostępnij:

 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w godzinach popołudniowych na ul.Józefowskiej w Opolu Lubelskim. Dwa pojazdy osobowe zderzyły się czołowo. Na szczęście cztery osoby biorące udział w wypadku nie odniosły poważniejszych obrażeń. Jak podaje serwis internetowy lubelska.policja.gov.pl: 51-letni mieszkaniec Lublina kierując pojazdem m-ki Renault Kangoo na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem m-ki Volkswagen Passat. W wyniku zderzenia kierująca volkswagenem 37-letnia mieszkanka gm. Opole Lubelskie wraz z dzieckiem została przetransportowana do szpitala.

fot. OSP Opole Lubelskie

fot. OSP Opole Lubelskie

Na miejsce wypadku przybyły trzy karetki oraz trzy zastępy straży pożarnej – dwa z Powiatowej Straży Pożarnej oraz jeden z OSP Opole Lubelskie. Jeden z pojazdów biorących udział w zderzeniu, to prawdopodobnie konwój przewożący pieniądze ze stacji jednego z koncernów paliwowo-energetycznych.

Godzina 17:00 – Objazd. Pojazdy są kierowane przez ul.Przedmieście. Utrudnienia drogowe mogą potrwać do późnych godzin wieczornych.

fot. Opolska TV

Autor: Opolska TV; fot. OSP Opole Lubelskie

Napisz komentarz

Udostępnij: