„QQ Na Muniu” ma tu bazę

492
0
Udostępnij:

QQ na Muniu – kabaret, który od stycznia 2019 na dobre związał się z Opolem Lubelskim i na deskach centrum kultury realizuje oraz szlifuje autorskie skecze, krok po kroku realizuje tajny plan „śmiechu po pachy”, skierowany nie tylko do lokalnej, zaprzyjaźnionej publiczności. Kilka dni temu swoim występem bawił publiczność w kilku miejscowościach, między innymi w Ostrowie Lubelskim. Tu sala wypełniona była bo brzegi, głównie przedstawicielkami płci pięknej, ponieważ impreza związana była z Dniem Kobiet. Wobec tego Ostrowianki miały zagwarantowany należyty ubaw. Tak było!

W ostatnim czasie Krzysztof i Karol z „QQ Na Muniu” supportowali znany, lubiany i często oglądany w TV kabaret Czesuaf. Być może za sprawą tego eventu popularność „QQ” wzrosła. Tego nie wiemy, jednak pewne jest, że po ostatnich szlifach program kabaretu nabrał rozpędu, panowie nie osiadają na laurach, szlifują nowy program i zapraszają do współpracy organizatorów imprez, wszelkich eventów oraz przeglądów.

W nowym materiale pojawią się skecze o tematyce weselnej, będzie można zobaczyć jak wygląda przerwa zespołu weselnego, małżeństwo po 15latach i wiele innych ciekawych sytuacji z nietuzinkowego życia w tej branży. Taki program zapewne zachęci również przyszłych nowożeńców do wkomponowania QQ na Muniu w „ten jeden ślubny dzień”.

Galeria zdjęć z występu w Ostrowie Lubelskim:

Gepostet von QQ Na Muniu am Mittwoch, 20. März 2019

 

Fragmenty z Opola Lubelskiego:

Autor: Opolska TV

Napisz komentarz

Udostępnij: