Opolskie Spotkania z Poezją w Muzeum Multimedialnym

374
0
Udostępnij:

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Opolu Lubelskim zaprasza do Muzeum Multimedialnego w Opolu Lubelskim przy ul. Strażackiej 1. na kolejne „Opolskie Spotkania z Poezją”. Organizatorzy na czwartkowy wieczór, 21 marca (17:30) zachęcają do udziału w evencie, czyli do posłuchania wierszy w interpretacji autorów. Będzie również oprawa muzyczna i wspólne rozmowy.
Jak piszą w informacji: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna wspólnie z Opolskim Centrum Kultury od wielu lat zaprasza Poetki i Poetów na spotkania autorskie w możliwie szerokim gronie. Tak pomyślana konfrontacja różnorodnych stylów, interpretacji oraz intensywność wyrazu jest niezwykłą ucztą dla ducha i absolutnym „must be” dla osób kochających poezję.

W tym roku gośćmi wydarzenia będzie siedmiu Artystów prezentujących swoją poezję:
Agata Lalik
Katarzyna Ligocka „Darsky”
Józef Bilski „Czarny”
Jeremi Jastrzębski
Tomasz Kowalczyk
Artur Konrad Żołądź
Dorota Chołody

Oprawy muzycznej wydarzenia podjęli się: Zespół Muzyczny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Opolu Lubelskim pod kierownictwem Pani Jolanty Szczupak oraz Pan Andrzej Czyż – śpiew i gitara.
W imieniu organizatorów zapraszamy na te poetyckie wydarzenie, szczególnie, że odbywa się ono w pierwszym dniu wiosny, jednocześnie w Światowy Dzień Poezji.

Autor: Opolska TV; Źródło: OCK / MGBP w Opolu Lubelskim

Suplementy diety - zobacz na Ceneo

Napisz komentarz

Udostępnij: